LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok, am inteles. Nu venim sapt asta. Se pare ca Bubu va tinea sub control. Cum nu poate veni la intalnire, cum va faceti de cap si nu apareti O lasam pe alta data. Numai bine!
    sigpic

    Comment


    • LOL!!!! Pacat eu care deja ma bucuram ca mergem cu toate ca lucrez de noapte tot mergeam,dar asta e!:|
      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

      Comment


      • Lasa ca e vreme.

        Numai bine imi iau si eu permisu inapoi...vremea o sa fie mai frumoasa (sper!)...Evolution se mai gandeste ce sa-si mai vopseasca pe la masina...Grassu isi mai baga un tub de bass...

        Comment


        • mareom: ai vazut ? ca si copiii ... cum ii lasi putin nesupravegheati ... cum ....

          noi inca suntem putini si cand lipsesc vreo 2-3 se cunoaste, nu e ca la voi unde si daca lipsesc 5-6 toti sunteti multi.

          PT ARADENI: chiar imi pare rau ca lipsesc saptamana asta ca as fi profitat de ploaie sa vedem cum intram vreo 10 persoane la grassu in masina sa facem intalnirea .... sau la wizzard numa' ca tre sa tinem de aripa aia de se misca
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • deci maine ne intalnim? hai sa facem o mica prezenta:
            1.becudani
            2....
            :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

            Comment


            • nu are sens sa mai facem prezenta, oricum e prea tarziu... toata lumea stie unde si cand e intalnirea... daca venim cel putzin doi se numeste ca ne-am intalnit. Asa ca surpriza va fi maxima!!
              sigpic

              207 noir obsidien

              Comment


              • daca suntem 2 ebine eu ma gandeam sa nu ma duc singur sa stau pe acolo degeaba ms
                :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                Comment


                • eu zic sa o facem Duminica pt ca atunci sunt mult mai putine sanse sa ploua si atunci daca vor si cei din Timisoara pot sa vina linistiti ca o sa fim destui!

                  Ce parere aveti ?
                  sigpic

                  Comment


                  • Sunt de acord si duminica ...

                    Comment


                    • evol nu vreau sa te dezamagesc, dar mie pe toate site-urile de vreme imi spune acelasi lucru: sambata si duminica = ploaie

                      poate ma contrazice sorin care se uita pe al patrulea

                      si inca ceva: sa-i intrebati si pe timisoreni ce fac duminica
                      ca poa il apuca nevasta pe streulea de oO
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Mai bine o lasam pe alta data. Duminica este prima etapa din CJ de raliuri si eu o sa fiu acolo prezent. Si in plus, noi timisorenii suntem obisnuiti cu intalnirea sambata, pt ca duminica fiecare are program (unu cu familia, altu cu raliurile etc).

                        bubu_vasile: te asteptam la noi la intalnire!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bubu_vasile View Post
                          evol nu vreau sa te dezamagesc, dar mie pe toate site-urile de vreme imi spune acelasi lucru: sambata si duminica = ploaie

                          poate ma contrazice sorin care se uita pe al patrulea

                          si inca ceva: sa-i intrebati si pe timisoreni ce fac duminica
                          ca poa il apuca nevasta pe streulea de oO
                          bubu asa e, weekendul asta se lasa cu apa(adica ploaie) )....deci confirm si eu ca nu va fi o vreme frumoasa,cam nasoala,iar cand ploua cel putin eu,nu am nici un chef sa ies afara
                          sigpic

                          Comment


                          • ar trebui sa va uitati si la procentaj

                            sambata sunt sanse de 80% sa ploua pe cand Duminica sunt 20% sanse
                            sigpic

                            Comment


                            • @Evolution daca s-a stabilit sambata atunci sa fie sambata la 14:30 in parcarea cu semafor de la patinoar (in spatele digului). Oricum va ploua si sambata si duminica.
                              Atasez doua surse meteo de incredere (e adevarat ca si astea sunt doar probabile), dar chiar si pe TV s-a anuntat in vest cod galben.
                              In prima poza: albastru = ploaie, verde = zapada, Aradul e marcat cu punct alb.
                              Attached Files
                              sigpic

                              207 noir obsidien

                              Comment


                              • nasol.deci cum ramane sa stiu?o fi ceva maine?sau Duminica?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google