LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bubu_vasile View Post
    Ai uitat sa precizezi wizardul ca virgula coletul va fi trimis organizatorului de intalniri si va contine tricourile tuturor (asta pentru a scadea costurile de transport si de a usura munca celui ce trimite). Deci cine se trece pe lista ar fi bine sa aduca banii la intalnire sambata ca sa ii am cand vine coletul (ca stau cam pe minus cu finantele)

    aia nu mai stiam bubu, na bine sper sa ajung la intalnire sa dau si eu bani pentru ele
    sigpic

    Comment


    • Acuma daca nu ajungeti la intalnire nu e un capat de tara. Putem sa ne intalnim intr-o seara cand ies cu copiii la plimbare. Important e sa ajunga banii la mine inainte de colet. Oricum la mine e nasol programul de sambata. E ziua unei prietene bune de a sotiei si cel mai probabil o tine la Carpinis jud. Timis si e si aniversarea de casnicie a parintilor mei. Sincer ma apuca groaza cu impartitul intre aniversari si intalnire. Dar se rezolva cumva toata treaba.
      Pentru cei interesati si daca sorin nu s-a razgandit poate facem o sesiune de shooting la Vladimirescu (a tras sorin niste poze sambata trecuta ... Super). Sa va spalati masinile sa iasa bine in poze
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Da, le luam la frecat pe ele...Pe masini

        Comment


        • Originally posted by bubu_vasile View Post
          Pentru cei interesati si daca sorin nu s-a razgandit poate facem o sesiune de shooting la Vladimirescu (a tras sorin niste poze sambata trecuta ... Super). Sa va spalati masinile sa iasa bine in poze
          Eu sunt interesat
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bubu_vasile View Post
            Acuma daca nu ajungeti la intalnire nu e un capat de tara. Putem sa ne intalnim intr-o seara cand ies cu copiii la plimbare. Important e sa ajunga banii la mine inainte de colet. Oricum la mine e nasol programul de sambata. E ziua unei prietene bune de a sotiei si cel mai probabil o tine la Carpinis jud. Timis si e si aniversarea de casnicie a parintilor mei. Sincer ma apuca groaza cu impartitul intre aniversari si intalnire. Dar se rezolva cumva toata treaba.
            Pentru cei interesati si daca sorin nu s-a razgandit poate facem o sesiune de shooting la Vladimirescu (a tras sorin niste poze sambata trecuta ... Super). Sa va spalati masinile sa iasa bine in poze
            pe acolo pe la fostul combinat chimic, sa fie asa niste poze mai SF, gen cernobal si loganu ))))
            sigpic

            Comment


            • O sa il rog pe sorin cand ajunge acasa si citeste pe aici sa puna pozele alea 2 care mi-au placut mie (aia cu balta si cu turnurile) sa vezi ce frumusete de poze.

              oricum trebuie sa spunem ca suntem cei mai tari la poze de pe LC, asta cel putin din punct de vedere al ideilor si al originalitatii. Si pentru asta trebuie sa ii multumim in primul rand la sorin.
              multumesc sorin.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment




              • "oricum trebuie sa spunem ca suntem cei mai tari la poze de pe LC, asta cel putin din punct de vedere al ideilor si al originalitatii. Si pentru asta trebuie sa ii multumim in primul rand la sorin.
                multumesc sorin."

                Si eu iti multumesc bubule... dar nu se simte la puncte!! Am avut actiuni la greu, poze la fel, toti sunt multumiti, dar nimeni nu ofera nici un punct, de parca asta ar costa mai mult decat un click! Asta e... e mai bun ce e pe gratis.
                Last edited by sorinj; 28 May 2008, 20:10.
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • Ce super is pozele
                  sigpic

                  Comment


                  • Dl. Sorin m-a impresionat inca odata !

                    Comment


                    • Suuuper pozele ... Chiar ca sunt cele mai frumoase ...

                      Comment


                      • Va multumesc la toti pentru aprecieri!

                        La urmatoarea intalnire avem 2 evenimente importante:
                        - aduce @AR77PAG ceva de baut (fara alcool - poate ceva sucuri) ca sa stropeasca proaspatul carnet
                        - aduce @Octavian__28 ceva de baut (cu sau fara alcool) si ceva de mancat (poate niste cirese) cu ocazia depasirii la numarul de postari a lui @crististreulea (sa speram ca pana sambata il ia??)
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • Nu pot sa cred ... Chiar l-a ajuns ? Ma tot uitam de ceva vrem ca era tot in coada lui streulea apoi s-a distantat cristi la vreo 150 dar se pare ca a tras tare tavi iar cristi merge mai nou in deplasari decat sta la calculator (a venit de 2 ori in arad in 4 zile).


                          PS l-ati auzit pe sorin ... Sariti la puncte
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Si mai ales la urmatoarea intalnire ne vorbim de gratar.Ca se apropie 7-8 iunie
                            sigpic

                            Comment


                            • Asta in cazul in care nu chiulesti. Ca data trecuta ne tot uitam doar doar apari.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Ne vedem maine la intalnire. (Sambata 16:30) la locul obisnuit.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google