LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu ca l-as urmari cu atentie pe @Octavian__30 fost 28, dar nu prea a fost prezent la intalnirile de la Arad. Din 20 cate au fost pana acum a frecventat 6. Il asteptam la recuperari... Daca ar fi sa ne luam dupa procentaj a fost prezent la una din aproape 3 intalniri, si niciodata consecutiv. Asa ca cineva ar avea prea mult de asteptat dupa inghetata, poate se termina vara si atunci nu mai are sens.
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • Ce ziceti de o baie la Ghioroc Sambata sau Duminica? Eu am fost si azi si ieri
      sigpic

      Comment


      • Normal ca tu ai fost. Ca doar ce faci toata ziua ?
        din pacate unii muncesc mult (nu pot sa nu il dau aici drept exemplu si pe grassu) si nu prea au timp de "deplasari". Si din cate am aflat eu e aglomeratie la ghioroc, deci eu zic pas. Sunt satul de aglomeratie si nervi. (e unul din motivele pentru care ocolesc marea)
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Ma ma ma ma Sorine...?
          Lasa ca stiu io foarte bine cat am fost prezent nu mai mult si nu mai putin decat multi altii.
          Eu am spus, in weekend se intampla sa mai plec si acasa (de vineri) si atunci asta e.
          Sau atunci cand am venit direct cu microbuzul la intalnire...Macar sa apreciati gestu )

          Norby, azi dupa ora 16 30 (adica 4 jumate da?) mergem la Ghioroc?
          Eu am vrut sa merg si aseara dar n-am avut cu cine

          Bubu: ce aglomeratie mai? Mrgem asa pe seara cand pleaca lumea (defapt multi dupa program tin calea direct Ghioroc, da' nu conteaza)

          Comment


          • Octavian_30 : da-mi un PM cu id tau de messenger
            sigpic

            Comment


            • Vad ca nu ai trimis inca pm. Vezi ca eu cam pe la 5- 6 plec cu HAM -u ,si niste prieteni. 0753190993 nr.Meu daca e sa vii daca nu raspund ,inseamna ca sunt in apa
              sigpic

              Comment


              • Deci abia pe la 7 si ceva am scapat de la lucru.
                Pacat ca nu ne-am vazut acolo, mi-am racorit creieru' de vreo doua ori si am plecat acasa.
                Data viitoare, o facem mai organizat.

                PS: la cat mi-a fost de cald, am ignorat total nr de smecheri pe metru patrat (la Ghioroc).

                Comment


                • 1. Programul meu a devenit mai lejer dar nu vin la intalniri din alte motive. O sa mai vin din cand in cand sa va mai vad ( si asta daca nu va deranjeaza ). Si daca stau sa ma gandesc bine, atunci cand voi ati fost la gratar la norby in gradina eu am fost cu PAGu` la expo si la ture pe centru ...atunci o fost PAG`ule sau nu imi aduc eu aminte bine ??

                  2. La Ghioroc e full in weekend ! Asa e de vara trecuta incoace ...Plus de asta inca nu s-au terminat bazinele pe strand asa ca strandurile si beltile din zona sunt full in weekend.

                  Numai bine !

                  Comment


                  • Pai in weekend mergem la Batania. Oricum si acolo e plin de aradeni, dar e un pic alta treaba.

                    Comment


                    • Da atunci a fost da oricum eu nu m-am anuntat ca vin deci..........
                      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                      Magazin Piese de Schimb.
                      www.facebook.com/ElectroteknikPag

                      Comment


                      • Off:Ma voi ce pisici mei aveti(parca ati fi din alte orase),daca va intalniti ce-o sa face-ti o sa va palmuiti!
                        Poate vad imediat ceva mesaje ceva de genu: "ba daca esti smecher,hai in parc sa ne tragem de par"
                        legat de grassu,asa ii el poate,se enerveaza un pic mai repede,dar asta nu inseamna ca imediat trebuie sa sariti sa va certati(aviz pentru norby)se poate certa sa zic asa si mai cu bun simt(da nu cu cuvinte grele)!
                        si cuvantul ala "bulangiu" e cam prea de tot zic eu norby nu stiu sa te fi facuta pe tine cineva de pe forum bulangiu(nu cred ca ti-ar fi cazut bine),un pic mai "incet" cu cuvintele astea na-r strica!
                        si mai ceva, norby esti off-topic,treci pe "discutii generale"
                        Last edited by wizard24; 25 June 2008, 21:25.
                        sigpic

                        Comment


                        • hai mutati-va de aici cu discutiile astea.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Sambata o sa lipsesc de la intalnire, ca ma duc la expozitie in TM.
                            Numai bine.
                            sigpic

                            Comment


                            • Eu in semn de protest nu vin.

                              Ok, glumesc - cu protestu, de venit nu vin ca ma duc acasa (iara cu microbuzu ala ).

                              Comment


                              • Io vin ca de obicei. Ca e printre putinele momente de respiro si de scapat de problemele de zi cu zi. Ca de obicei la 16.30 la P ...
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google