LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Norby: Pai daca e surpriza nu cred ca e cazul de detalii (desi nu ar fi rau cateva mici indicii)... Asa se strica tot farmecul...
    sigpic

    Comment


    • Oricum nu vin.
      sigpic

      Comment


      • Oare vine azi cineva la intalnire? Sau nu are rost sa ma duc :-??
        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
        Magazin Piese de Schimb.
        www.facebook.com/ElectroteknikPag

        Comment


        • A fost cineva? Poze ,ceva ?
          sigpic

          Comment


          • Am fost destul de multi...Pozele mai incolo, cand le va posta Sorin.
            sigpic

            Comment


            • Pe o caldura extrema (60 grade la umbra - in masina lui @AR77PAG), s-a scurs si a XXII - a (22) intalnire LCA. Neasteptat de multi prezenti si surprize in serie.
              Dar iata si pozele (facute de mine), asteptam si celelalte surse.
              Attached Files
              sigpic

              207 noir obsidien

              Comment


              • Deci revin si eu cu poze(2 ca numa atata am putut)
                in astea 2 poze vedeti in toata splendoarea sa pe domnul fotograf al LC-Arad, nenea sorinj sa nu zica ca numai masina lui a aparut pe forum,sa fie si stapanul "pisicii" in imagine
                PS: remarcati ultimele doua poze din cele puse de sorinj, A se vedea 3 oameni "grei"(paparazii care au reusit sa-l prinda in poza pe fotograful sorin,care spre uimirea noastra era nerabdator sa apara in poze) )))

                Sursa:Wizard and Grassu company, Firma Respectata de Paparazzi! )))))
                Attached Files
                Last edited by wizard24; 12 July 2008, 23:03.
                sigpic

                Comment


                • Super intalnirea de azi, caldura mare, personaje noi( cel putin pentru mine) masini zgomotoase, nelipsitul BlueAir inghtzata nereusita pentru Grassu'(frisca cu votca, sa stiti sa nu mai luati) ), Red_Aln pacat ca nu ai fost ai pierdut surpriza, la fel si Norby , oricum exista si sambata viitoare
                  Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                  Magazin Piese de Schimb.
                  www.facebook.com/ElectroteknikPag

                  Comment


                  • Ce surpriza ?Si de ce pomenesti numa de mine si Red_Alin ? Au mai lipsit si altii in afara de noi
                    sigpic

                    Comment


                    • Cei care doresc tricouri Vreau sa va anunt ca am primit colorate mai multe bucati respectiv stocul si comenzi il gasiti http://www.loganclub.ro/forum/tricou...tricouri+logan

                      Pentru comenzi Stickere/Tricouri de asemeanea va rog sa imi trimiteti PM pentru ca nu apuc sa citesc. La fiecare intalniri locale.
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • In sfarsit am ajuns si eu sa pun pozele facute lui Sorin. Aveam in minte de ceva vreme sa-l pozez si eu pe el ca ma gandeam ca si-ar dori si el sa devina VIP ...El este mereu cel care "munceste" si nu apare niciodata in poze ...Acum eu cu wizardu` l`am rasplatit
                        Attached Files

                        Comment


                        • Frumoase poze...A cui este tigra neagra?

                          Comment


                          • Tigra este a lui Black Pearl
                            sigpic

                            Comment


                            • @MAVERICK_SS cred ca asta si-a dat seama singur din prima poza in care apar nick-urile sub masini, mai ales ca in propozitie scrie ca i-au placut pozele. Eu cred ca a intrebat "a cui e Tigra" in sensul ca ce cauta acolo, sau oo! Ce masina, sau... Dar mai bine sa ne spuna @andrrei_ro, ce a vrut de fapt (daca mai apare pe aici).
                              sigpic

                              207 noir obsidien

                              Comment


                              • Am ajuns si eu intr-un final inapoi pe aici. Cam greu, dar asta e. Ma bucur ca v-ati descurcat si singuri desi vad ca sunt multi care vor functia de organizator. Ce e aci ? Lovitura de logan ? Puneti-va pofta in cui.
                                nu stiu ce surpriza v-a facut sorin, dar pentru mine surpriza a fost aparatul ala foto din mainile lu' sorin
                                apropo de inghetata. Ieri am mancat si eu una de visine acolo la venetia si mi-am dat seama de ce vi-a placut atata. E super. Imi pare rau pentru grassu ca a patit-o cu inghetata, dar ce se astepta cand a comandat inghetata cu vodca ???? Nu se impaca cu masina.
                                zilele astea sper sa pot intra mai des ca vad ca va faceti de cap.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google