LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La rezolutia asta e ok. La calitate se mai poate lucra, oricum nici tu si nici @AR77PAG nu ma convingeti sa imi iau aparat foto cu telefon si radio...
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • Sorine ma bucur ca ti-a placut asa mult inghetata,iar ca o informatie pentru tine,inghetata de la gelateria cu tare a fost declarata printre cele mai bune si calitative inghetate din tara,la un sondaj facut de un ziar important la nivel de tara!!
      Nu vreau sa fac reclama ca nu am de ce dar asta e adevarul.

      Comment


      • Originally posted by sorinj View Post
        La rezolutia asta e ok. La calitate se mai poate lucra, oricum nici tu si nici @AR77PAG nu ma convingeti sa imi iau aparat foto cu telefon si radio...
        O nu, dar eu nici nu ma gandeam la asa ceva. Niciodata nu as compara fotografiile facute cu un telefon cu cele facute cu un aparat foto, mai ales daca e si profi.
        Intrebarea era daca sunt acceptabile tinand cont ca sunt facute cu un telefon (un modest LG).
        sigpic My Black Pearl

        Comment


        • Modest ? LG Shine
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Red_Alin View Post
            Sorine ma bucur ca ti-a placut asa mult inghetata,iar ca o informatie pentru tine,inghetata de la gelateria cu tare a fost declarata printre cele mai bune si calitative inghetate din tara,la un sondaj facut de un ziar important la nivel de tara!!
            Nu vreau sa fac reclama ca nu am de ce dar asta e adevarul.
            Inghetata ca inghetata, dar aranjamentul si combinatia face toti banii.
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • Aranjamentul si combinatia bucura ochiul si sufletul.
              http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

              Comment


              • Io ma enervez. Naiba stie ca eu ma cuget juma de ora si iau chestii nu tocmai ok, iar sorin le nimereste de numa. Aproape de fiecare data e tot mai buna decat data trecuta.
                oricum trebuie sa spunem ca gelateria noastra bate rompetrolul timisorenilor :p

                aranjamentul inghetatei da, dar cireasa de pe tort sunt "combinatiile"... Vezi banana mai mult sau mai putin split, zmeura hotttttt, si alte combinatii mai mult sau de obicei mai putin imbracate
                prietenii stiu de ce ...
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Asa e Bubule !!!! Yamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
                  Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                  Comment


                  • Asa e dar nu sti tu ce a vazut Bubu la ultima intalnire !
                    sigpic My Black Pearl

                    Comment


                    • Hopaaaaaa!!!!! Bubule spune tot
                      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                      Comment


                      • Parisul ... Parca asa se spune

                        amu am apucat si eu sa ma uit mai bine peste poze. Sunt tari de tot. Ca de obicei prinsi in diverse ipostaze tari: eu intr-o poza parca ma tin de fese dupa ce am stat pe wc vreo ora, pagu e cu dejetu in nas pana in creer, la tavi parca ii soptea motorul ceva la ce fata mirata avea (iar intr-una parca il calcase tigra pe dejete), alin parca ... (asta nu mai pot sa o zic ca imi iau ban) ... Doar lili ce a iesit fara "expresii" (sau poate nu am vazut eu bine). Oricum imi plac tare mult, se vede ca sunt "naturale". E clar. Nimeni nu mai are poze ca ale noastre.
                        multumesc sorin.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Salutari de la LOGAN CLUB BRASOV
                          L.C.Bv. Va transmite salutari, zile senine la intalniri si spor la tunning.
                          Attached Files
                          Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                          Comment


                          • Multumim la fel va dorim si voua!
                            Se pare ca vestea de cat de buna e inghetata la Arad a ajuns pana la Brasov! Mai ales zmeura hoot sau banana split...

                            Sunteti oricand bineveniti la Arad tyger eye!

                            P.S. Sa zic eu ce a vazut Bubu? Ceva hoot dupa inghetata ice .... Prietenii stiu de ce ... Adica stiu ce
                            sigpic My Black Pearl

                            Comment


                            • He he he...In spatele cui am mers eu azi venind de la lucru?
                              Deja ma gandesc la inghetata, mai ales la ciudatenia care a mancat-o Sorin, musai incercata!

                              Dar, inainte de toate, tre' sa mai facem o proba de bocaneli la motor, acum vin cu o scula speciala )))

                              Comment


                              • Ma Octavian ma jur ca intr`o zi o sa ma arunc in fata masinii tale ca sa ma vezi.
                                Cand conduci n`ai numa o directie )
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google