LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nui nimik , ai fost prezent cu Gandul!
    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
    Magazin Piese de Schimb.
    www.facebook.com/ElectroteknikPag

    Comment


    • Sambata care mai vine la intalnire ? Avem un guest,poate vin cu ei. un airbrusher din Odorheiu Secuiesc,cu un VW Passat facut cu aerografu
      sigpic

      Comment


      • Eu sper sa ajung sambata la intalnire... In principiu nu am nicio treaba, dar nu se stie.
        sigpic

        Comment


        • Am facut si eu cateva poze ..Dar nu gasesc cablul de date sa le bag pe comp

          Comment


          • Originally posted by grassu View Post
            Am facut si eu cateva poze ..Dar nu gasesc cablul de date sa le bag pe comp
            atata esti de sarac ca nici cablu de date n`ai la telefon bijnitzare
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by grassu View Post
              Am facut si eu cateva poze ..Dar nu gasesc cablul de date sa le bag pe comp
              ce poze ?
              sigpic

              Comment


              • Rog cui ii place trocariciul meu in vot pe http://fia-gt.sport.ro/
                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                Comment


                • Pai ar trebui sa vina si becu sa faca cinste .... Stie el de ce

                  ce frumos era sa ne strangem mai multi la bucuresti in weekendul asta. pacat de aglomeratia de pe sosele si de haosul din bucuresti.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Becu? Cinste? Nu imi zi ca o castigat Audi-u ala la tigari!?!?!)
                    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                    Magazin Piese de Schimb.
                    www.facebook.com/ElectroteknikPag

                    Comment


                    • Nu imi zi ca a castigar R8 -u
                      deci ne vedem la intalnire.
                      sigpic

                      Comment


                      • Iata-ne ajunsi si in zi de sarbatoare (?!) adica de 23 august - cei mai varstnici dintre noi probabil isi mai aduc aminte - cand la intalnirea LCA s-au adunat destul de multi. Asta poate ca numai din cauza apropierii toamnei cand se termina sezonul de inghetata si nu din cauza mai sus amintitei sarbatori. Ca tot a venit vorba de inghetata, penultima imagine e graitoare cu expresia de nostalgie puternic conturata.
                        Attached Files
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • Tari pozele in special penultima )
                          sigpic

                          Comment


                          • E faina si a patra... Ti-am zis eu sorine ca degeaba se ascund dupa noi ca nu o sa aibe succes, dupa cum se vede nu ocupam prea mult intr-o poza eu cu mavericku'
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Lasa, bubule... Subtiri, da a dracu'
                              sigpic

                              Comment


                              • Bubule mai ai unghii la ambele maini ?)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google