LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acolo vreo liniuta am cu cine sa fac (loc este...?)

    Comment


    • Nu prea, linie dreapta foarte scurta. Numa daca te dai pe strada, daaar... In nici un caz nu se va filma, in emisiune este vorba despre siguranta circulatiei, deci...
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • Octavian o rezolv eu cu tine:>:>:>
        Last edited by crististreulea; 5 September 2008, 10:36.
        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
        Magazin Piese de Schimb.
        www.facebook.com/ElectroteknikPag

        Comment


        • Vi cu scuteru..? (numai asa ma bag cu tine).
          Last edited by crististreulea; 5 September 2008, 10:36.

          Comment


          • In principiu, daca nu intervine nimic important, eu ma duc sambata la Sannicolau. Mai este cineva care stie aproximativ sigur daca vine? Intreb pentru ca sa stabilim cand plecam, unde ne intalnim etc ...
            sigpic

            Comment


            • Da, eu. Aproximativ stiu sigur ca vin - mai sunt doua zile, la mine se pot intampla multe in doua zile care sa-mi dea programu peste cap (lucrul...) dar in pricipiu, daca nu intervine nimic, e sigura treaba.

              Comment


              • Asa deci @MAVERICK_SS si @Octavian__30 vreti sa deveniti staruri de televiziune? Poate ca daca venea antena1, PRO tv-ul, OTV-ul ma bagam si eu la o tura de Sannicolau, dar asa nu merita investitia (nu in motorina ci in timp).

                P.S. Sper sa o luati ca pe o gluma si sa va distrati de minune.
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • @Sorin: Normal ca vrem sa devenim staruri Toata lumea din TV a inceput cu aceste posturi mici si au avansat in timp, asa ca cine stie...

                  Oricum, cine mai doreste, cine mai pofteste sa vina la Sannicolau sa anunte aici.


                  Stima.
                  sigpic

                  Comment


                  • Si eu poate vin ...Sa vad cum scap de la lucru...
                    ps : vin cativa si de pe forum 4 tuning
                    sigpic

                    Comment


                    • Din cite am inteles, din timisoara s-au anuntat o gramada, o sa fie spectacol! Daca va place spectacolul, nu ezitati
                      asadar si in concluzie, daca iti place spectacolul sorine, merita investitia
                      nu mai stiu daca am facut update si aici:
                      aproximativ la ora 11:00 se aduna lumea la sinnicolau
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Pai, in principiu eu zic ca cei care merg la Sannicolau si nu numai pot sa vina pe la 09:30 la patinoar, iar pe la 10 delegatia aradeana poate ridica ancora. Informativ, eu am 3-4 locuri in masina, pentru cei care vor sa mearga dar fara masina.

                        Astept confirmarea locului si orei de intalnire.


                        Stima.


                        Later Edit: Desigur, intalnirea de la 16:30 ramane valabila, deoarece pe atunci mai mult ca sigur vom fi ajuns inapoi in AR (poate reusim sa convingem cativa colegi timisoreni sa ni se alature )
                        Last edited by MAVERICK_SS; 5 September 2008, 14:03.
                        sigpic

                        Comment


                        • Vin si eu 100% , cu inca 3 preceni
                          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                          Magazin Piese de Schimb.
                          www.facebook.com/ElectroteknikPag

                          Comment


                          • @PAG: Atunci ramane ca la 09:30 sa ne adunam la patinoar si la 10 sa plecam la drum.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ok, la 9.30 voi fi la patinoar (acolo...).
                              Desigur cine vrea sa vina ''free'' am doua locuri disponibile
                              Unu' in dreapta si altu in spate sa contrabalaseze barca )))
                              PS: ...care sta ca un cur in curbe (fata de un FF2).

                              Comment


                              • As venii eu cu tine octavian da n-am sange sa ma duc cu tine)
                                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                                Magazin Piese de Schimb.
                                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google