LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Putine dar sugestive (in spiritul intalnirii).
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • Asta e Sorin La toti ni greu Dar promit ca in momentul in care o sa imi "creasca" 9410 euro + TVA o sa revin la un Logan Prestige diesel 85 CP Phase 2.

      Se ofera cineva sa incepem o cheta ??
      sigpic

      Comment


      • Si cateva de la mine. Am vrut sa-l prind si pe Arthur intr-o poza dar Sorin a fost mai rapid si s-a bagat in fata. )
        Attached Files
        sigpic My Black Pearl

        Comment


        • Sorin e dator ... Hahaha ... O sa spunem cui peste vreun an ca sa creasca dobanda
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Apropo mersi 10Tacles (parca asa e nicku) pentru test drive cu 1.6 -le tau cu suspensii sport Imi place cum merge!
            sigpic

            Comment


            • @bubu_vasile, eu iti propun sa nu mai trantesti atata usa aia ca pana la urma se rupe si sa vad atunci cum pui alta noua.
              sigpic

              207 noir obsidien

              Comment


              • Originally posted by Norby89 View Post
                Apropo mersi 10Tacles (parca asa e nicku) pentru test drive cu 1.6 -le tau cu suspensii sport Imi place cum merge!
                Cu placere , pacat ca nu ai apucat sa mergi mai mult cu ea.
                sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                Comment


                • @10Tacles, ai schimbat si amortizoarele sau doar arcurile?

                  Comment


                  • B]Invitatie la a III-a Intalnire A Loganistilor In Zona Moldovei - IASI 15 Martie 2009[/b]

                    Ieri, 15.10.2008 participantii la a 50-a intalnire Logan CLub Iasi s-au decis ca in data de 15 Martie 2009, sa organizeze la Iasi aIIIa intalnire Regionala LOGAN Club din Moldova.

                    Urmatoarele detalii precum programul intalnirii, cazarea, meniu mesei festive, urmeaza a fi facute publice pe acest threat http://www.loganclub.ro/forum/treia_....html?p=189108

                    Dorim pe aceasta cale sa va lansam oficial invitatia de a participa la aceasta intalnire.

                    Astfel va invitam sa completati lista preliminara a celor ce doresc sa fie prezenti la aceasta intalnire.

                    Cu stima
                    Echipa Logan CLub Iasi
                    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                    Comment


                    • Mie imi place consumul lui (a lui 10tacles)

                      sorin: usa ? cred ca nu am baut destul lapte azi
                      Last edited by bubu_vasile; 16 October 2008, 21:28.
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Usa de la masina lu' Black Pearl, din ultima poza!!
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • huh .. Mi-ai dat emotii ... Ma gandeam a cui usa am trantit. Imi faceam deja discursul de scuze. Pentru aia nu e problema pentru ca e virtuala. Eu nici macar nu am fost in masina, de fapt nu am vazut masina aia niciodata pana acuma.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Nu, nu... Probabil ai vazut corabia. :
                            sigpic My Black Pearl

                            Comment


                            • Grassule ai rabdare, sa vezi ce poze faine sunt, sa vezi ce fain am sarit toti in poza, daaaa )))))))))))))))

                              Comment


                              • Intalnire albastra foarte reusita in mijlocul lui octombrie. De ce albastra?
                                Pentru ca asa cum puteti observa din poza am fost de data asta cam in aer (albastru), dar mai ales pentru ca azi a fost ziua Loganelor albastre (5), din care doua ale noilor membri (cu cotizatia la zi).

                                @Red_Alin (albastru) era sa faca schimb cu nou venitul @Tiberiu (albastru) dar nu s-au inteles la bani. Poate data viitoare...
                                Dupa cateva nereusite (parcarea care nu trebuia) "Cristi_B" (albastru) a nimerit in sfarsit la locul de intalnire - care trebuie sa recunoastem e cam retras.
                                @wizard24 (albastru) dar si @Evolution (albastru) ne-au onorat cu prezenta dupa o absenta indelungata.

                                Si pentru ca sa spargem monotonia pozelor plicticoase, dupa atata inchis si deschis de usa (deja @bubu_vasile o inchide si o deschide de o saptamana), astazi loganistii au mai testat rezistenta eleronului Tigrei lu' @Black_Pearl.
                                @becudani, @Octavian__30 au revenit si ei la intalniri chiar daca nu sunt (albastri) mai ales ca somnul face tenul mai rozaliu. @MAVERICK_SS nu ne lasa chiar daca inca nu ne-am hotarat cat sa cotizam lunar sa isi ia omul din nou Logan.

                                Cu respecte... @sorinj

                                P.S. Totusi a lipsit un albastru de marca @grassu.
                                Attached Files
                                sigpic

                                207 noir obsidien

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google