LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumoase poze!
    sigpic My Black Pearl

    Comment


    • Cum a fost la Deva ?

      Comment




      • vezi aici impresii ...
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • A fost minunat, pacat de cei care n-au venit.. si imi pare rau ptr. cei care au fost imobilizati in casa/spitale/etc

          Comment


          • Iulian: vom mai avea ocazia sa ne revedem. Mai gasim noi ocazii. Doar ca la Deva va revedeam pe toti odata
            Last edited by bubu_vasile; 23 December 2008, 02:39.
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Da, din poze se vede ca a fost super intalnirea. Data viitoare poate obtin o permisie de la sotie si vin si eu. Sarbatori Fericite ! Fiti cuminti ca sa vina Mosul ....

              Comment


              • Cu ocazia sarbatorilor de iarna doresc tuturor membrilor ,,CRACIUN FERICIT ''!!!!!!!!!!!!!!

                Comment


                • Fie ca sarbatoarea Craciunului sa va umple sufletul de bucurie,sa va aduca pace si liniste in suflet,iar lumina lui minunata sa va lumineze in continuare pasii in viata.CRACIUN FERICIT!

                  Comment


                  • eu ce sa va mai zic ... Sarbatori Fericite , si daca vreti poate ne intalnim maine pentru o juma de ora (nu mai mult) sa ne gratulam si live. Care vrea sa vina sa ma sune si sa vedem eventual o ora de intalnire.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Si din partea mea CRACIUN FERICIT, si nu aprindeti focul in semineu sa poata intra mosu'!
                      Attached Files
                      sigpic

                      207 noir obsidien

                      Comment


                      • @bubu: Daca se stabileste o intalnire incognito maine, sa imi dati si mie de veste, ca poate ajung si eu ...


                        Sarbatori Fericite !!!
                        sigpic

                        Comment


                        • din partea clubului logan brasov un craciun magic plin de bucurii si daruri multe !!!!!!!!!!!!!
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • Suna-ma si pe mine bubule daca iesiti ca vin si eu .

                            Comment


                            • Cele mai calde salutari si urari de aici de pe malul Dunarii. Sarbatori fericite va ureaza loganclubul Galati. La multi ani.

                              Comment


                              • Din partea Logan Club Mioveni va ureaza sa aveti un Craciun Fericit plin de bucurii si daruri multe si un An Nou mai bun si cu multe realizari.La Multi Ani !!!!!!!!!!!!!
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google