LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uite in seara asta am trecut pe acolo sa fac si eu niste drifturi si era sa zbor drecu in Mures.
    Am dat si eu de bordura cu roata dreapta spate.)
    Mi s-a zgariat si u pic rupt din capac dar sper sa nu fie altceva mai rau.

    Comment



    • da-mi voie sa zambesc chiar daca poate nu e cazul, dar asa se intampla cand se dau amatorii (aici ma includ si pe mine)
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Astazi vine cineva la intalnire ?

        Comment


        • Da, prezent subsemnatul, ca am si eu chef de niscaiva drift-uri (numa' fara borduri lovite )
          sigpic

          Comment


          • noroc cu voi ca altfel uitam de intalnirea de azi ... in mod normal ajung si eu
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Minus 6!
              Nu este numarul de intalniri, ci atat a aratat termometrul la inceputul intalnirii 46, catre sfarsit fiind deja jalnic.
              In poza a doua @bubu_vasile, Evolution si MAVERICK_SS dadeau din cap nu sa se incalzeasca, ci urmareau bolizii de curse ce le treceau pe langa nasuri.
              O intalnire foarte reusita din punct de vedere peisagistic, pomii incarcati cu chiciura si nocturna de la patinoar a meritat frigul indurat. Oricum ne-am incalzit cu un ceai fierbinte la pret de 1.3 l de benzina, sau 1,06 l de motorina!!

              LE in poza a treia vedeti ca a iesit putin soarele... dar era unul la fel de inghetat ca si peisajul, iar in a 5-a poza se poate distinge clar "ultrashu" adevarat (pacat ca e imbracat violet).
              Attached Files
              Last edited by sorinj; 27 December 2008, 20:58.
              sigpic

              207 noir obsidien

              Comment


              • Da,intr-adevar intalnire frumoasa,cam friguroasa ce-i drept.
                Nu e violet sorine.)
                Nu o sa port eu as culoare niciodata.

                Comment


                • Salutare tuturor!!!!,ce rau i-mi pare ca nu am putut sa vin la intalnire asta e serviciul batal vina ,sper data viitoare

                  Comment


                  • Scuze ca nu am putut sa vin ! Am avut musafiri ! Shaloo stie ......

                    Comment


                    • Salut sorry ca nu am ajuns , am fost la Stana de Vale . Recomand celor pasionati de trasee.
                      sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                      Comment


                      • a venit shaloo in vizita la tine dupa intalnire ?
                        marius: si data viitoare e bine
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Si s-a dus si ultima intalnire din 2008, si n-am avut cand sa venim. Sper sa venim la mai multe intalniri in noul an.
                          Fie ca noul an sa va aduca multa fericire, bucurie, si toate cele bune! Din partea Moş&Moş Jr.

                          Comment


                          • La ultima intalnire cu totii asteptam ceva... si acum imi dau seama ca il asteptam pe Moş Gerila... astia mai batrini il cunosc, juniorii nu cred ca au auzit de el.
                            Te asteptam si la anu' AR-18-MOS.
                            sigpic

                            207 noir obsidien

                            Comment


                            • De ce nu a venit cu cadouri pt. noi mosu, meritam si noi macar ceva simbolic!!!!!!!!!!!!

                              Comment


                              • si pe mine m-a sarit mosul anul asta ... se pare ca nu am fost suficient de cuminte
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google