LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scuze @Red_Alin, rectific: "Daca ma nimeresti te spal!"

    E mai bine asa?
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • Pai asa a si fost,nu?

      Comment


      • Pai tot aia e... era vorba de "conflict" nu de bataie. Putea fi si verbal, la ce repertoriu are @grassu te facea dintr-o fraza. Sau cine stie poate ii dadeai o replica de amutea cateva minute.

        PS scuze de off topic!
        sigpic

        207 noir obsidien

        Comment


        • Scuzeeee pentru ieri

          Comment


          • Sambata tot la ora oficiala este intalnirea?

            Comment


            • da, tot la 16.30 (am vrut sa scriu doar DA, dar mi-a zis forumul ca e textul prea scurt )
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • La multi ani ! Ne vedem la 16.30 .

                Comment


                • Desi am prins intalnirea la sfarsit, chiar m-am simtit bine !
                  Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                  Magazin Piese de Schimb.
                  www.facebook.com/ElectroteknikPag

                  Comment


                  • Multumesc @LAU pt. ceaiul cald servit la intalnire ,pacat ca nu ia mai ramas si lui!!!!!!!!

                    Trebuia sa mergem toti sa-l ajutam pe nea Doru [ROGE de feu] la facut carnatii ,fiinca el a lasat porcul transat pe masa si ne-a onorat cu prezenta.
                    Last edited by marius_g; 10 January 2009, 21:22. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Cu placere si data viitoare !

                      Comment


                      • Azi, frig de polul nord. Noroc cu ceaiul, sau noroc cu cei care au mai prins. Sa fim siguri ca am baut ceai, ne-am retras la caldurica de polul sud (ca cica acolo e vara acum).
                        Am doua bile negre... una pentru pagu si cealalta pentru grassu. Au intarziat, iar din cauza lor am avut eu de lucru in plus la poza cu prezenta.

                        @bubu_vasile dupa surpriza furnizata cu farurile si masina curata, s-a cam suparat pe plafonul Loganului, si a vrut sa ne demonstreze ca nu poate sa il onduleze...
                        Attached Files
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • Multumim Lau de ceai.

                          Comment


                          • Voi ati baut si ceai gratis, noi nu am apucat asa ca nu avem bila neagra, si fac pariu ca era de 100 de ori mai bun ca ala de la (RROM)petrol!
                            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                            Magazin Piese de Schimb.
                            www.facebook.com/ElectroteknikPag

                            Comment


                            • multumim Lau de ceai ... cat despre intarziati ce sa zic ? noroc ca am reusit sa il facem pe sorin sa iasa din nou din masina
                              din pacate Doru l-a lasat pe Gusti la taiat de porc si nu a avut pagu' cu cine sa se joace. A incercat cu grassu dar acesta era prea preocupat de a vinde stopurile. Intr-un final cat e pretul ? 200 RON setul ?
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Eu cred ca 100, parca asa a spus... mai ales ca sunt aburite!
                                sigpic

                                207 noir obsidien

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google