LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bubu_vasile View Post
    k...

    1. bubu
    2. tavi
    3. wizard
    4. maverick
    5. grassu
    6. evol - pe la 13 si 10
    7. sorinj (ups .. nu am vorbit inca cu el)
    8. ??? poate norby (daca tot nu-i place arham ) ?
    9. ??? altii ?


    ps trebuie sa aflu si eu unde e atelierul ala de langa gen 4 (pentru folii) - xenoanele sunt aproape rezolvate ... eftin
    bubu, atelieru ala de langa generala 4 ii chiar acolo langa ea )...deci chiar langa poarta de la scoala, ii un miniatelier asa cu alb, si nu ai cum sa nu-l observi ca deobicei stau masini la rand la folie pe acolo, si langa el ii buticu scoli,deci ii usor de zarit!
    sigpic

    Comment


    • Pt. membrii nu e taxabil (dai si tu o bere cand o sa fiu pieton si eu dau doua ).
      O sa-l pun pe cd. Are 32 de mega...tot tot tot ce vrei sa sti de masina, pana la ultima piulita, cum se demonteaza, cum se monteaza, coduri bla bla bla...

      Comment


      • ooo...frumos,frumos atunci , mersi octavian raman dator!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bubu_vasile View Post
          k...

          1. bubu
          2. tavi
          3. wizard
          4. maverick
          5. grassu
          6. evol - pe la 13 si 10
          7. sorinj (ups .. nu am vorbit inca cu el)
          8. ??? poate norby (daca tot nu-i place arham ) ?
          9. ??? altii ?


          ps trebuie sa aflu si eu unde e atelierul ala de langa gen 4 (pentru folii) - xenoanele sunt aproape rezolvate ... eftin
          avand in vedere k e 4 dimineata) astazi imi duc masina la vopsit (cameleon) si sper ca pana saptamana viitoare sa fie gata si sa fie jentile montate. deci eu vin poate sapt.viitoare....oricum bafta si sa va adunati cat mai multi....ciao
          sigpic

          Comment


          • O vopsesti toata? ''Cat ie halatu, cat e halatu'???''

            Comment


            • @Octavian___28: imi faci si mie un cd ?? Dau un pupic si un gratar si o bere vara la padure

              @ar55ham: fara scandal ...am auzit ca vi sambata

              Comment


              • Ioii, lasa pupicu
                Se rezolva, normal. Fac mai multe cd-uri. Imi dati fiecare o bere...

                Comment


                • deci ramane atunci pe sambata la ora 13,iar locatia tot acolo va fi ca si ce-a de saptamana trecuta?sau....??
                  sigpic

                  Comment


                  • io la tavi nu ii dau bere ... cel putin nu inca ... nu de alta, dar ramane pieton 3 luni

                    wizard: da. sambata 13.00 in acelasi loc, parcarea de la patinoar cu intrarea pe la semafoare

                    ps tavi, io in schimb iti spun ce probleme ai cu suspensiile
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Ooooo....deci crezi ca eu chiar am probleme cu suspensiile..? E ceva grav?

                      Comment


                      • da ... eu cred totusi ca ti le-au pus de la ceva Aro ... dar am si o solutie: fugutza la timisoara, il iei la bord pe mareom, boris si sorin (pe streulea nu are rost) si faci un drum prin arad dupa cum urmeaza: intrii prin Calea Timisorii, treci podul (cu 5 km/h ca ramai fara carnet mai repede) o tai pe linia lu' 2 (strada aia de e in lucru acum) pana la biserica sarbeasca, treci apoi pe fosta 6 martie, o dai in stanga si iesi pe Andrei Saguna si apoi o iei spre Kaufland (ca sa iti incalzesti bine gumele) apoi intrii pe andrei muresanu (strada cu streaptesurile - stii tu care) - acolo e perfect de indreptat gumele in canalele ridicate, iesi pe 30 decembrie si o iei pe mal spre Maranata (acolo e numa bine pentru suspensii) te bagi pe sub viaduct in micalaca veche (este o trecere meseriasa pe sub liniile de tren - cei din micalaca o stiu) iar acolo ai ocazia sa iti indrepti putin si scutul, o iei pe abrud (prietenii stiu de ce) apoi neaparat iesi pe la rompetrol ca sa prinzi si strada cu fantana aia marfa (vezi pe thread-ul cu gropile ca a pozat-o wizard) .... si ... deja cred ca aberez ... de la temperatura mi se trage.
                        Concluzia e oricum sa ajungi cu ei acasa la tine sa le arati strada ta si sa ii inviti la masa. Cu asta sigur te-ai rezolvat
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Originally posted by Octavian___28 View Post
                          O vopsesti toata? ''Cat ie halatu, cat e halatu'???''
                          da o vopsesc toata...cameleon 3 culori...cat ie halatu? Scump doamna Scump ) ...vopsea de la Alsa + manopera...nush...ajunge pe la vreo 3000 cred.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by grassu View Post
                            @Octavian___28: imi faci si mie un cd ?? Dau un pupic si un gratar si o bere vara la padure

                            @ar55ham: fara scandal ...am auzit ca vi sambata
                            ai auzit prost:P cine te-o mintit sa-i spui sa-ti dee Banii inapoi ) lasa grasule k poate vin sambata viitoare...mai rezista pana atunci fara mine:P
                            sigpic

                            Comment


                            • Eu aduc si uleiu' nou care mi l-am luat (Evolution, ti-l recomand, ca tot iti place forja... ). Sa vedeti cum ma mananca pe mine si n-are cine sa ma scarpine...

                              PS: Vasile m-ai spart...inteleg acum totul...

                              Comment


                              • Ceau la toti. O sa incerc sa vin si eu sambata, sper sa primesc masina pana atunci. Bine-nteles ca nu am primit-o astazi cum au promis, asa ca sa vedem maine daca o fi ceva.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google