LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai ce sa fac cu tine, tu o ai cipuita, nu-i bine ))))))

    PS: in grdiste, spre praktiker e ideal.

    Comment


    • Uite asta e motorul diesel combinat cu instalatia de hidrogen http://www.youtube.com/watch?v=owzAEYOtszw .
      Pe loganclub il gasiti la intrebari frecvente. Nu stiu cat e de fiabil si de ok.
      Sper ca va placut ceaiul. Trebuie sa-mi iau un termos mai mare data viitoare. Asteptam pozele de la Sorin .....

      Comment


      • Din pacate nu am mai ajunsazi, adica am ajuns pana in Salonta si a trebuit sa fac cale intoarsa(probleme de servici).Oricum va multumesc de invitatie si cand ajung va dau de stire

        Comment


        • Din nou o intalnire surprinzatoare in mai multe acte.
          Primo: in parcare la frig, ceai, lume noua, lume foarte noua, polish, lustru la faruri, "anjelizee" si "einjelaiz", Oo=oO, , sarituri, ture, chiote de transhumanta (conform observatiei cuiva - parca conduce turma de oi).
          Secondo: pe drumul zadareniului la simulare, imbracati in reflectorizante, derutand "participantii la trafic" printre care si @GabyART (care dupa patania de la Herculane reduce viteza brusc la vederea reflectorizantului fara sa se opreasca - noroc cu telefonia mobila)
          Tertzo: la restaurant, unde s-a mancat si baut din plin (bubule ceaiul a fost asa de scump pentru ca a crescut euroiul de la ultimul R******ol).
          Attached Files
          sigpic

          207 noir obsidien

          Comment


          • Poze super, n-am cuvinte (deci aia de grup -succesive, e mortalaa!!).
            Pt mine cred ca a fost cea mai reusita intalnire de pana acum (probabil si cum n-am mai fost demult).

            PS: sunt satul (la propriu) si obosit ))))))

            Comment


            • Super poze, mie imi place cea cu vestele Ar mai trebui sa repetam si alta data faza, pe la alte iesiri din oras

              PS: Ce figuri speriate aveau unii care treceau pe langa noi
              sigpic

              Comment


              • si unde sunt filmuletele alea tavi ?
                a fost intradevar frumoasa faza cu vestele. iti dai seama ce ne-or injurat aia. Mai ales ala cu tirul de o stat vreo 15-20 minute, doar doar plecam de acolo.
                toate pozele is faine.

                SAPTAMANA VIITOARE AVEM 100 DE INTALNIRI. FACETI BINE SI VA LUATI LIBER DE LA SERVICI, FAMILIE, ETC.
                AVAND IN VEDERE CA E FOARTE PROBABIL SA PLOUA SAPTAMANA VIITOARE TREBUIE SA NE GANDIM UNDE MERGEM. EXCLUS ASTA ITALIAN UNDE PENTRU UN PLIC DE CEAI SI 150 ML DE APA MI-AU LUAT CAT PENTRU 1,5 LITRI BENZINA. SA LE FIE RUSINE !!!
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Faza cu ceaiul... blestemele camionagiului care si-a papat o tahograma pe gratis.

                  100? eu stiam ca doar 50, dar deh... poate s-au pus e 2 ori.
                  sigpic

                  207 noir obsidien

                  Comment


                  • A fost o intalnire SUPER!!!
                    Si pozele sunt foarte reusite, intodeauna gaseste Sorin idei cu care sa ne surprinda!
                    O faza asemanatoare cu a noastra, dar reala am prins eu acum seara pe la ora 12 pe Bulevard, dupa Primarie: un filtru de politie, erau vreo 4 sau 5 imbracati cu veste, cateva masini oprite... sincer nu e placut sentimentul sa treci pe langa un asemenea grup. Si eu am piscat frana
                    sigpic My Black Pearl

                    Comment


                    • excelent )
                      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                      Magazin Piese de Schimb.
                      www.facebook.com/ElectroteknikPag

                      Comment


                      • Superba intalnire!!

                        Comment


                        • PAG-ule, ti-ai pus coarne?

                          Comment


                          • Defapt erau desinate lui Sorin
                            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                            Magazin Piese de Schimb.
                            www.facebook.com/ElectroteknikPag

                            Comment


                            • si atunci ce faceai tu cu ele pe cap ?

                              nu stiu la ce ma gandeam cand am spus 100... medicamente, medicamente
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • S-a lamurit in privat aseara povestea cu coarnele. Aparatu a avut o eroare si le-a transferat putin mai la dreapta. Ei ce sa ii faci, asta e tehnica. Intrebare: a cui sunt degetele? ca toti au mainile la vedere!... ar putea fi ale lui @AR-18-MOS senior, dar mi se pare ca mana trebuia sa fie muuult mai lunga.
                                Last edited by sorinj; 18 January 2009, 19:44.
                                sigpic

                                207 noir obsidien

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google