LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lasa @lau, ca ai adus destul... de acum se incalzeste, vine primavara, si e pacat sa investesti in termosuri pe criza asta economica. Mai bine aducem o oala mare, foarte mare, o butelie, si fiecare de acasa cu pliculetu in brate.
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • lau: are dreptate sorin. nu investi in noi
      ma ajutati putin cu intalnirea ?
      vreau sa va rog sa ma ajutati sa identific toti aradenii care au postat pe threadul de arad si sa le trimit PM. ideea e sa va uitati si voi pe posturi ca sa nu pierdem pe careva. Daca puteti face asta pana maine seara ar fi super. sa nu va apucati sa ii scrieti pe rand. ii contabilizati si ii scrieti pe toti intr-un singur post.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Rezolvat in privat cu bubu...
        sigpic

        207 noir obsidien

        Comment


        • da ... e ok, s-a rezolvat. mersi sorin.

          mergem dupa intalnire la o pizza ? nu stiu daca nu ar fi bine ca sambata sa facem intalnirea mai repede. Ma gandeam la 15.30.
          Dati-va si voi cu parerea
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Mie imi este indiferent.Eu am mai propus o data ora 15:30 dar nici ora normala nu ma deranjeaza.

            Comment


            • eu am propus ora asta ca si o exceptie pentru ziua de sambata asta. Pentru a avea timp suficient de a merge la pizza (daca sunt doritori). In rest ramanem la aceeasi ora.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • E ok ora. Poate ar trebui sa ne gandim si la un local si sa facem o rezervare ca nu cred sa ne coste nimic.

                Comment


                • sper ca atunci cand vorbesti de local vorbesti de pizzerie
                  da, de aceea vroiam sa imi confirmati ora de intalnire si "decizia" de participare pentru a vorbi undeva. Si cand spun undeva ma gandeam la pizzeria Ornela din zona 300. Am mai fost pe acolo si cu alte ocazii (noi cei din club) si intotdeauna mi s-a parut ok.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Daca ar fi si preturile ok ar fi si mai bine.

                    Comment


                    • alin: tu nu ai fost cu noi la pizza sambata. Pentru ca daca erai, atunci sigur ti s-ar fi parut si pretul ok (nu mai vorbesc despre calitatea servirii si a "materialului in sine"). Pai omule, acolo unde am fost am platit 4,5 RON pentru un CEAI (aka aprox 1,5 l benzina). Adica pentru 150 ml de apa incalzita si un plic de ceai ! Cum ti se pare pretul ?
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Pentru ca LoganClub Arad implineste 1 an in curand, dar si mai curand se rotunjeste la numarul de intalniri, dedic tuturor membrilor o poza aniversara, in care sa se gaseasca singuri. Astept sa va identificati si sa ne semnalati prezenta printr-un gand, printr-o fraza, printr-o impresie.
                        La multi ani! si La multe intalniri!

                        Eu sunt al patrulea de pe randul de sus...

                        VOI?
                        Attached Files
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • eu sunt ... mereu langa voi. cand aveti nevoie de ajutor, cand nu aveti pe cine injura sau cine sa va enerveze, si o sa incerc sa fiu intotdeauna. Chiar ma gandeam cum ar fi sa va sunt in fiecare zi sa vad ce faceti, cum va simtiti, etc....

                          randul al treilea de sus in jos ultima pe dreapta
                          incerc si eu sa va fac o surpriza placuta. Sper sa imi reuseasca.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Coltul dreapta jos
                            fara linkuri externe

                            Comment


                            • Eu nu ma gasesc ca sunt mai multe masini de culoarea mea.

                              Comment


                              • @Red_Alin te poti uita si la numar... in coltul din stanga jos e un patratel, pe care daca il apesi creste rezolutia.
                                sigpic

                                207 noir obsidien

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google