LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma primiti si pe mine? Eu nu sunt atat de pretentios, mai mananc si ce ramane.

    Comment


    • hmmm ... imi scapa mie ceva vis a vis de cele "10000" de lucruri. Adica pot intelege (si nu e o rusine pentru nimeni sa recunoasca, chiar si eu am facut-o de multe ori) o pasa financiara proasta in care chiar si 20 ron conteaza, dar incerc sa ma gandesc cum eram eu in situatia voastra (elev, student, fara servici) si imi aduc aminte ca singurul lucru de care nu duceam lipsa era timpul. Adica daca vroiam sa fac ceva sau sa ma duc undeva nimic nu mai conta pentru ca imi faceam programul cum aveam chef.
      Acum in schimb e altfel. Daca de bani chiar daca sunt putini, mai pot face cumva rost (macar de o pizza si jumatate pe luna) de timp mie foarte greu sa fac rost. Incerc sa ma impart intre cele 2 servicii plus lucrarile suplimentare, familie, parinti, prieteni. Si e greu. Imi dau seama ca sunt multe lucruri la care renunt desi nu as vrea: am prea putin timp pentru copii, dorm tot mai putin (deci sunt tot mai obosit), nu prea mai apuc sa stau cu sotia, pe ai mei ii vad doar cand duc copiii la ei sau cand ii iau, iar de prieteni ce sa mai zic ... nu prea mai fac vizite.
      De aceea fac tot ce imi sta in puteri ca macar o data pe saptamana, macar cateva ore sa stau cu voi la o discutie, sa mergem la un ceai si din cand in cand la o pizza.
      Doar eu sunt in situatia asta ?

      PS acum ma "lovit" o "revelatie": dintre cei care vin la intalniri regulat doar eu am copii (nu stiu exact situatia lui Lau si Shaloo ca nu am apucat sa vorbim despre astea). M-a pus pe ganduri chestiunea
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Este foarte simplu sa-ti gasesti masina ,doar sa ai imaginatie!!!!!!!!!eu sunt pe randul al VI lea prima masina.

        Comment




        • asta pentru cine nu stia sau mai avea dubii. bineinteles ca mergem la locatia din micalaca.
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Eu zic ca important este sa ne strangem toti pe platou ptr. poze, ca mai departe fiecare dupa posibilitati si dupa timp, dar macar la poze ptr. o jumatate de ora ar trebui sa fim toti, deci pentru intalnirea de pe platou nu se acorda invoiri, (asta apropo de cele de 1000 de lucruri care pot intervenii).
            sigpic

            Comment


            • Doru: tu stii ca eu niciodata nu am "insistat" la nimeni sa vina si intotdeauna am considerat ca se vine la intalniri de placere si nu de obligatie asa ca nici macar la parcare nu e obligatorie prezenta

              asta chiar daca mi-ar fi placut sa ne strangem TOTI care am fost pe la intalniri chiar si macar o data. Daca stau si ma gandesc cred ca am fi cel putin 20.

              PS afirmatiile alea de mai sus cu 2 posturi nu s-au vrut a fi dojenitoare ci doar o revelatie proprie dupa cum am si precizat. Ceva de genul "cum a fost si cum este", fara nici o legatura cu alte personaje

              Cei care vor sa vina la pizza insotiti de fii, fiice, soti, sotii, prieteni, etc pot sa o faca linistiti (asta daca mai era nevoie sa precizam)
              Last edited by bubu_vasile; 21 January 2009, 16:24. Reason: Automerged Doublepost
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Sorin ne creeaza surprize placute. Misto ideea cu poza. Eu sunt penultimul in randul de jos.
                Locatia e super ok.

                Ornella
                1. bubu_vasile - 2 persoane (vine si sotia, ca altfel ...)
                2. MAVERICK_SS - 1 persoana
                3. Black Pearl - 1 persoana
                4. sorinj ... 1 persoana
                5. Rouge de Feu - 1 persoana
                6. Shaloo - 2 persoane (acelasi motiv ca si la mine)
                7. Lau - 2 persoane (din acelasi motiv)
                8.
                Last edited by lau; 21 January 2009, 16:57.

                Comment


                • Stai linistit Arthur, ca si eu ziceam tot simbolic si faza cu "invoirea", dar am zis de chestia cu pozele pentru cei care nu stau prea bine cu timpul, din toate punctele de vedere, in sensul ca o fereastra de 20-30 min oricine gaseste, dar peste prelungirea cu localul - care poate sa dureze mai mult - se poate sari - cine are alt program - obligatii.
                  sigpic

                  Comment


                  • exact doru.

                    Lau: cu ocazia asta nu ne mai reproseaza sotiile ca nu le scoatem si pe ele
                    Eu vin cu a mea si la intalnire (asta daca nu e vreme foarte rea si daca nu lucreaza). Voi ?
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Pai ar fi culmea ca noi sa mergem la intalnire si dupa aia sa mergem acasa sa le luam. Crezi ca ar mai merge cineva la pizza?(am avea interzis)
                      fara linkuri externe

                      Comment


                      • Sper sa nu imi pun streangu` la gat prea curand)
                        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                        Magazin Piese de Schimb.
                        www.facebook.com/ElectroteknikPag

                        Comment


                        • Fiecare sac isi gaseste peticul stai linistit. E hai doar nu e asa de rau. Poti lua sapun cu tine sau il legi de o grinda subreda. Doamne fereste !
                          Last edited by lau; 21 January 2009, 17:25.

                          Comment


                          • Vorba lu` un preten` bun glum` )))
                            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                            Magazin Piese de Schimb.
                            www.facebook.com/ElectroteknikPag

                            Comment


                            • faci dume pagule
                              apropo' ... tu ai fost la scoala in ultimele zile ? ca nu te-am mai vazut pe acolo ... dar colegul ?
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Dap am fost , si azidimineata te`am vazut da tu nu mai vazut

                                app mai umpic si faci 1000 de posturi, dai de baut :>:>


                                PS : ar fi mai ok sa ne adunam mai repede sambata
                                Last edited by Pagu; 21 January 2009, 17:37.
                                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                                Magazin Piese de Schimb.
                                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google