nici o zi fara o groapa in Arad - Alooo Primaria ! Se aude ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Probabil e proasta mixtura de asfalt si nu sunt in stare (sau nu vor) sa schimbe reteta constructorii. Plus ca trebuie tinut cont si de numarul TIR-urilor ce trec pe acolo zilnic.

    Referitor la gropi atentie mare in Zona 300 pe sensul de mers spre Billa, dupa ce treceti de Euromedica, chiar dupa curba ce urmeaza, pe banda 1 limita cu banda 2 este o ditamai groapa (nu cred ca intre timp s-a plombat) in care daca ai ghinionul sa dai, mai mult ca sigur iti faci janta patrata si ramai fara cauciuc. Mare atentie, eu era sa o nimeresc de vreo 2 ori deja. Mi-e ca a 3-a oara nu mai scap daca tot uit de ea.
    sigpic

    Comment


    • eu am nimerito si janta e inca okey
      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
      Magazin Piese de Schimb.
      www.facebook.com/ElectroteknikPag

      Comment


      • Dac-o pui pe un stand de echilibrare, s-ar putea sa vezi ca de fapt nu mai e ok dupa cateva gropi, chiar daca nu se vede cu ochiul liber sau la mers prin oras...

        Comment


        • Extraordinar! De cateva zile nu mai vad gropi prin oras! Totul e alb si frumos! Propun permanentizarea solutiei!

          Comment


          • hahaha ... nici chiar asa wotan ... ca ma dispera dezghetarea, mersul cu 20 la ora si mai ales frica de a intra altii in tine
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Da... Stiu ce zici...

              Partea buna e ca am mai lasat calculatorul sti televizorul si in fiecare zi fac minim 5 minute de exercitii fizice in aerul proaspat al diminetii...

              Comment


              • Asa si trebuie.Dar e totusi cam rece.

                Comment


                • racaind gheata si zapada de pe "furia rosie"...

                  Comment


                  • Aline, te si vad pe tine facand miscare .....noooot !!

                    Comment


                    • si dupa cum era de asteptat, dupa ce a disparut zapada au aparut gropanele, semn al calitatii lucrarilor efectuate sub obladuirea edilului sef (si inginer ) ... cei care treceti pasajul billa spre supermarket vedeti ca s-a format un adevarat crater pe partea dreapta chiar langa bordura. eu l-am prins si am regretat.
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Bubule ai verificat sa vezi daca mai ai capacele la roti?

                        Comment


                        • nope !!!! dimineata o sa fac asta
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Prinde-le cu coliere de plastic (soricei) sa nu mai ai grija lor.

                            Comment


                            • adica in termeni normali Fasete
                              sigpic

                              Comment


                              • normal ar fi sa nu se apara cratere din alea peste noapte. damn it
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google