nici o zi fara o groapa in Arad - Alooo Primaria ! Se aude ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Un singur giratoru sa gresit nu trebuia pus intre expo si piata de masini ci chiar la piata de masini. Duminica e jale acolo.

    Un sens giratoriu fluidizeaza mai bine traficul decat un semafor, daca zona o cere trebuie construit si decat semafoare mult mai bine pica un sens giratoriu.
    sigpic

    Comment


    • #62
      Oricum, trist e ca ne dispar gropile. Se transforma in damburi
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • #63

        Foarte trist...
        sigpic

        Comment


        • #64
          Originally posted by bubu_vasile View Post
          Oricum, trist e ca ne dispar gropile. Se transforma in damburi
          Hai ca deja exagerezi, serios, drumu ala i de 100 de ori mai bine decat cum o fost , exact asa i si Autostrada dintre Linz si pana la vama cu Germania, si Evo are dreptate cu sensurile giratori, O sa vezi peste 4 luni de ce s-au facut sensuri giratori acolo

          Daca chiar asa am ajuns sa nu ne bucuram ca avem drum asfaltat calumea atunci nush ce sa mai zic, mai bine erau gropi:|
          Last edited by bubu_vasile; 30 May 2008, 08:09. Reason: consecutive.
          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
          Magazin Piese de Schimb.
          www.facebook.com/ElectroteknikPag

          Comment


          • #65
            Intr-adevar avem drum asfaltat,dar in multe zone e Teroare. Iara in centru ...La semafoare....E urcare si coborare cum or pus asfalt nou(strat nou)...Acolo iara trebuie incetinit,etc etc....
            sigpic

            Comment


            • #66
              PAG: nu e problema ca le asfalteaza. Problema e cum o fac. Crezi ca e greu sa faci "urcarea" sau "coborarea" de pe noul asfalt (sa o asfalteze gradat) ? Nu e greu, dar ce ii intereseaza pe ei ? Puteau sa mai traga 2 m de asfalt "in coborare" sau "in urcare" si nu mai erau damburi pe care nu stii cu ce viteza sa le iei (nu stii cat sunt de inalte) si nici nu iti dai seama exact unde sunt pozitionate pentru ca le-au facut pe reprize. Aseara am fost din nou pe acolo. Sorin a avut dreptate. Sunt doar 3+1 giratorii dar sunt deja prea multe. Ca parere personala puteau sa faca exact ca la metro (cum vii din gradiste), adica doua benzi inainte, una de mers dreapta si una de mers stanga. Dar nah ... Ne adaptam.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • #67
                Originally posted by bubu_vasile View Post
                Ca parere personala puteau sa faca exact ca la metro (cum vii din gradiste), adica doua benzi inainte, una de mers dreapta si una de mers stanga. Dar nah ... Ne adaptam.
                Dar ar fi putut sa faca, dar dinou daca ar fi facut asa ziceai ca de ce o pus semafoare si acolo:>, deci Romanu niciodata nu e multumit, Dar nah ......Ne adaptam, lasa ca acuma ai si trotuare asfaltate pe unde sa iti plimbi copii :bigtongue:

                Apropo GoldenBrau i buna? sau vreti altceva
                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                Magazin Piese de Schimb.
                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                Comment


                • #68
                  Originally posted by AR77PAG View Post

                  Apropo GoldenBrau i buna? Sau vreti altceva
                  Buna-i

                  ps: are dreptate Bubu.. de ce nu or putut sa faca si o coborare si urcare..mai trebuiau max 2 metri de asfalt...dar Romanu e Roman...
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Io aduc sucul ... Unii prieteni stiu de ce
                    sorin: io o sa ma chinui sa ajung din timisoara (de fapt de dincolo de timi) asa ca fa bine si mataluta sa ajungi. Se da de baut, mai putin de mancat si poate fugim sa facem niste poze interesante. K ?
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • #70
                      @AR77PAG: Daca tot ne dai posibilitatea de a alege marca de bere, eu as opta pentru Corona (chiar acum degust o sticla si pot sa spun ca merita toti banii - adica echivalentul a 5 doze de Golden Brau).

















                      P.S. Sper sa nu iei postul in serios, GLUMEAM !!! E foarte bun si Golden Brau
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by MAVERICK_SS View Post
                        @AR77PAG: Daca tot ne dai posibilitatea de a alege marca de bere, eu as opta pentru Corona (chiar acum degust o sticla si pot sa spun ca merita toti banii - adica echivalentul a 5 doze de Golden Brau).
                        La primul meu salar aduc corona
                        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                        Magazin Piese de Schimb.
                        www.facebook.com/ElectroteknikPag

                        Comment


                        • #72
                          Crezi ?! Iti garantez eu ca la primu salar o sa te tragi pe chiur ...Si`n cel mai bun caz o sa dai tot golden brau

                          Comment


                          • #73
                            Bubule oare groapa aia de sub pasaj de le billa s-a acoperit.?

                            Comment


                            • #74
                              Oare so acoperit? hai sa il intrebam pe PAGu`)
                              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                              Magazin Piese de Schimb.
                              www.facebook.com/ElectroteknikPag

                              Comment


                              • #75
                                deci PAG'ule ... mi-am scris opinia despre acest subiect pe aici pe undeva, cat si despre tzapa pe care ne-ai tras-o. Promit ca drept pedeapsa nu o sa ti-l mai aduca Doru pe Gusti in vizita o perioada.
                                Noi restul sincer nu am mai postat pe aici nu pentru ca nu ar mai fi gropi ci din respect pentru tine (cat despre buze groase ....)
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google