Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu am putut azi dar sper ca joi sa fie vreme de blana si ca sa vezi ce face in cateva secunde pun poza
    Attached Files
    sigpic #

    Comment


    • @adimrv: asta e a doua poza sau aceeasi poza, dar postata a doua oara? Oricum ar fi, nu esti intreg la cap sa mergi asa cu michidutza aia de masina.

      @Tavi: daca vrea liniuta, lasa-l sa castige, ca sa nu-l ai pe constiinta. La viteza aia, o sa dispara ca Elodia.
      The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

      Comment


      • Nu se vede soseaua in poza. Poza e facuta cu o roata ridicata pe cric in garaj:P Adica eu asa sper, cel putin...
        sigpic

        Comment


        • Stie careva un electrician sa monteze deschiderea la portbagaj,ca m-am saturat sa il deschid de la cheie?!

          Comment


          • Originally posted by Obsolete View Post
            Nu se vede soseaua in poza. Poza e facuta cu o roata ridicata pe cric in garaj:P Adica eu asa sper, cel putin...
            este facut pe drumurile patriei , pentru viteza aia am nevoie de vreo 4-5 kilometri
            sigpic #

            Comment


            • @adimrv: Unde ai tu 4-5 km de drum drept si fara gropi?
              The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

              Comment


              • paul: arad-timisoara ... in o gramada de locuri poti sa mergi cu viteza aia. Colegii din Arad pot sa iti confirme treaba asta. Cand am facut in Timisoara cheful de 100 de intalniri LC Arad am facut concurs pana la intrare in timi. Intreaba-l si pe Tavi cu ce viteza s-a dus
                S-a prestat la greu atat ca depasiri cat si ca viteze
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • O, da, atat mie cat si la Maty i-a placut acel drum. Din Arad pana la intrarea in Timi nu am dat niciodata a 5-a, numai 3 si 4 si blanaaaaa....
                  sigpic

                  Comment


                  • @bubu_vasile: Adi a spus "pe drumurile patriei", nu pe marea pista de decolare-aterizare Arad - Timisoara. Am cazut acum in week-end ca sunt mai multe locuri unde poti sa-i dai tare.
                    The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                    Comment


                    • pai Arad - timisoara e clar dar mai mult imi place pe noua centura a timisoarei intre sensunsuri giratorii . Sper sa nu intervina ceva maine , vin la arad sa te vedem Tavy
                      sigpic #

                      Comment


                      • am ajuns azi la arad si am facut liniute cu tavi , ce sa zic e Blanar ma facut apropo cum mere Toyota Tavi?
                        Attached Files
                        sigpic #

                        Comment


                        • si pe drum in spre casa blanaaaaaa
                          Attached Files
                          sigpic #

                          Comment


                          • Numa' incet ca scoti pistoanele prin capota la saraca masinuta...
                            sigpic

                            Comment


                            • nu are treaba e pe leasing , nu conteaza dar merge in draci, cand mai ajung prin Arad te sun sa o iei in proba sa vezi
                              sigpic #

                              Comment


                              • Am fost si i-a facut MAVERICK_SS test la Toyota Aygo , ti-a placut ?
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google