Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La Multi Ani !!!
    sigpic

    Comment


    • felicitari si sa creasca mare
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Multumesc baieti!
        Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

        Comment


        • Salut tuturor....
          Posesor de logan laureat 1,4 din 2005,220.000 km parcursi ,fara probleme deosebite,....
          Din decembrie 2011 am achizitionat logan mcv laureat 1,6 8v ,si spre surprinderea mea ,constat ca fatza de cel dinainte nu are impuls comanda geam,nu are reglaj lombar la scaun sofer,NU ARE CONSUM INSTANT....
          Astept pareri si sfaturi legate de acestea....
          Multumesc anticipat

          Comment


          • La modelele mai noi (din 2007 incoace daca nu ma insel) optiunile de impuls la geamul soferului si consumul instant din CB s-au scos. Nu stiu de cand s-a scos insa reglajul lombar la scaun deoarece si la modelele dupa 2007 am vazut aceasta optiune.

            PS: Consumul instant s-a scos deoarece multi cumparatori nu intelegeau exact ce reprezinta consumul instant si credeau ca masina le consuma 20-30 % astfel ca Dacia a hotarat sa scoata consumul instant din meniul CB-ului.
            In ceea ce priveste butonul cu impuls presupun ca s-a scos din ratiuni economice iar in ceea ce priveste reglajul lombar chiar nu inteleg de ce si de cand s-a scos, nu de alta dar reglajul lombar era chiar folositor.
            Last edited by MAVERICK_SS; 25 February 2012, 14:54.
            sigpic

            Comment


            • Dani, - sau cine ar fi interesat - vedeti ca de saptamana asta este oferta -statie meteo - la Kaufland cu 70 lei. Dupa cum vad eu in pliant, e destul de faina, parca la fel cu a lui Lau, masoara temperatura si umiditatea interna si externa cu senzorul de exterior, arata fazele lunii, presiunea atmosferica si vad ca are si pictograme cu nori, soare si ploaie. Merita banii. Daca sunteti interesati, ar cam trebui sa treceti cat mai repede la magazin, ca s-ar putea sa se epuizeze repede. Eventual sa le incercati inainte de a le plati (sa le puneti bateria si sa vedeti daca afisajul este in regula si daca comunica cu senzorul), doara sunt chinezesti totusi.
              sigpic

              Comment


              • Multumim frumos pentru informatie. O sa incerc sa trec pe acolo daca reusesc sa fac rost de finante.
                sigpic

                Comment


                • multumim Doru pentru informatii.

                  Dani, eu zic sa nu te stresezi cu banii ca daca ti-l doresti cu adevarat castigi unul
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Ca bine zici Chiar nu ma gandeam la asta ...
                    sigpic

                    Comment


                    • Ce ati facut? Ati cumparat careva statia meteo?
                      sigpic

                      Comment


                      • N-am mai fost sa vad de ea ... Poate castig una, vorba lui bubu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Aşa de mediatizat a fost că erau goale tribunele, cel puţin sâmbată.
                          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                          Magazin Piese de Schimb.
                          www.facebook.com/ElectroteknikPag

                          Comment


                          • iar nu intelegi. mediatizarea nu s-a facut ca sa umplu "tribunele", ca nu incasez taxa de intrare ca si la fotbal

                            interesul meu era sa stie anumite persoane de competitie. si au stiut. in rest ...
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Bubu hai pe bune? O competiţie la care nu vrei să vină spectatori, acuma serios..... Anul trecut a fost mult mai bine din punctul de vedere al mediatizării.
                              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                              Magazin Piese de Schimb.
                              www.facebook.com/ElectroteknikPag

                              Comment


                              • dupa cum spuneam, nu acesta a fost scopul. nu prea am timp si nici chef sa iti dau tie explicatii sau sa incerc sa te fac sa intelegi de ce nu am mediatizat mai mult, dar stai relaxat, cand o sa vreau sa aflii tu sau altii despre un eveniment organizat de noi o sa am grija sa o fac

                                chiar de saptamana viitoare o sa inceapa o mediatizare si sunt sigur ca o sa ai sansa sa auzi, vezi sau sa citesti despre el.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google