Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Defapt, Sorin, Am amandoua si 77 si 90 PAG , inca nu schimb nimik
    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
    Magazin Piese de Schimb.
    www.facebook.com/ElectroteknikPag

    Comment


    • Cititi pe threadul de intalniri.
      se inchide temporar.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Redeschis.
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Azi de pe la 2 - 2 juma is la spalat masina in gradiste vis a vis de scoala. Cine are masina murdara si are chef .. Join us (eu cu Black Pearl)
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Ne vedem la intalnire logan club.
            eu ma duc sa o spal la lucru ,la Volkswagen.
            Last edited by Norby89; 11 October 2008, 13:30.
            sigpic

            Comment


            • salut

              Salut sunt membru nou......Cine poate sa imi ofere mai multe informatii?.,...Tiby_bil..

              Comment


              • Bine ai venit @Tiberiu!

                Informatii despre club, intalniri (locatie si zi), cine si cati suntem, ce facem si ce nu facem la intalniri, le poti afla din sectiunea dedicata LCArad. Informatii despre alte lucruri legate sau nu de masina afli din sectiunile celelalte.

                Ca sa nu cauti prea mult te ajut eu: intalnirile LCArad se tin deocamdata sambata de la 16:29 in parcarea dintre dig si Mures, in spatele patinoarului din Subcetate.
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • Bine ai venit @Tiberiu!

                  @Sorinj: exact mai esti, 16:29 , a ? )
                  sigpic

                  Comment


                  • 16:29 e ora oficiala de inceput...E altceva cand lumea e prezenta de la 16:10 - 16:15 si asteapta dupa unii care abia ajung pe la 16:40 - 16:50.
                    sigpic

                    Comment


                    • salut

                      Salut la toti merci de informati sorinj am sa incerc sa ajung si eu la intalnire sambata ce anume se discuta si ce se face la intalnire ca sa stiu la ce sa ma astept

                      Comment


                      • De obicei ne propunem sa cerem bani noilor veniti (mai multi sau mai putini in functie de serviciul fiecaruia), le forjam prin parcare masina, si alte nebunii asemanatoare... Dar de regula doar discutam despre saptamana care tocmai a trecut si eventual despre cea care sta sa vina. Mai facem din cand in cand cate o poza, iar uneori rabdam frig (cum va fi si sambata) sau ne topim la soare (cum a fost sambata trecuta).
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • Sorin, strici si tu surpriza oferita noilor membri...
                          @Tiberiu: Ca sa iti imaginezi ce forje au loc la intalnire, gandeste-te ca, virgula, colegii forumisti aradeni au reusit sa transforme Loganul meu diesel intr-un Matiz benzinar gurmand dupa ce le-am dat la fiecare Loganul sa faca o tura cu el.... SF nu altceva

                          Acuma, SERIOS, nu prea ai la ce sa te astepti... Pur si simplu ne intalnim la locul obisnuit, asezam masinile in linie/cerc/diagonala etc si stam la o mica barfa, facem cateva poze (complimente maestrului fotograf Sorin), dupa care ne mutam la o cofetarie/pizzerie/restaurant sau mergem fiecare la casa noastra, in functie de cheful fiecaruia. Cateodata, mai rar, mai mergem la un test-drive la o marca concurenta, sau mai tragem o fuga pana la Sannicolau pe pista sau mai dezmortim pistoanele motoarelor pe drumuri laturalnice, dar foarte bune, drumuri numai de noi stiute, cei veterani


                          Sper ca nu te-am speriat sau nu te-am indus in (t)eroare si mai mult...


                          Oricum, te asteptam sambata la intalnire... Ai sa vezi ca te vei simti super OK.


                          Stima.
                          sigpic

                          Comment


                          • Vazut ieri pe 10Tacles, la Hotel Coandi, si pe BecuDani, langa teatru.

                            Comment


                            • Bil

                              Salut baieti din ce mi-ati scris nu ma-m speriat cat despre liniute si curse sunt zero barat la care sinicolau va referiti??...Mic sau Mare...Scuze daca sunt prea sec cu mesajele dar sunt incepator si pe net....Cu incalzitul pistoanelor golanu meu nu a vazut mai mult de 4000 turatii....Asa ca nu stiu cum se comporta la turatii mai mari...Bafta si bani multi atat cat sa nu va scoata din casa....Pa

                              Comment


                              • Vorbeam despre pista de la Sanncilau Mare judetul Timis. Cat despre faptul ca esti zero barat la liniute/curse, nu e nicio problema... Facem un curs fulger de teorie la intalnire daca trebuie (ATENTIE!! Numai teorie...La practica eu nu ma bag ).
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google