Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca e bun pentru salata ti-l iau eu, daca nu nu.
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • E mai bun decat cel de masline si e si ecologic, deci ... Serveste cu incredere
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Salut!! A pus cineva bureti la stalpii de la parbriz si intre cele doua usi pentru a scapa de vibrtaiile si trepidatiile neplacute?? Ce fel de burete a montat??

        astept raspuns!! Mersi

        Comment


        • Pffff....Vibratile la masina vin cam de peste tot, daca vrei tu poti sa pui bureti pe acolo si sa vezi daca ai scapat de zgomot,dar nu prea as cred,dupa cum ti-am spus apar cam de peste tot si se aud aiurea adica crezi ca e de la stalp dar defapt e de la usa,la mine asa a fost a zdranganit ceva pe la stalpi dar au fost de la balamalele de la usii, am pus vazelina pe ele si au tacut din gura
          dar acuma am alte zgomote,prin spate pe undeva, in bord, pe la dezaburire, etc!am noroc cu muzica, dau mai tare si gata,ca daca ar fi sa le ascult numa ma enervez:-X
          sigpic

          Comment


          • Salut!Mersi de raspuns!! Cu balamalele am rezolvay si eu, cum spuneai cu vaselina si a trecut!
            dar se aud zgomote ca si cum doua elemente se ating unu de altu la drum mai denivelat si vine de asemenea de la bord din fata dreapta si prin stalpul lateral dreapta parbriz. Marti merg sa vad care e problema si incerc sa pun bureti si cu ocazia asta pun si filtru polen.

            Comment


            • Robhegyi: m-as bucura sa aud ca cineva a scapat de zgomote, dar am indoieli ...
              si apropo, monteaza-ti odata filtrul ala de polen ca ne-ai capiat cu el
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Camera Foto : Nokia N73 3.2 megapixeli, Carl Zeiss Tessar Optic Lenz
                Fotograf: Korectu aka. Seba99, aka. 99SRS, aka. Fratele lu Grassu'
                Masina Smecheroasa: VW Golf 4 Coupe aka. PAGu'
                Enjoy
                Attached Files
                Last edited by Pagu; 15 November 2008, 00:50.
                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                Magazin Piese de Schimb.
                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                Comment


                • Frumos....

                  Comment


                  • Grassule ti-ai gasit masina?
                    )

                    Comment


                    • Frumoase poze, dar mai trebuia lucrat la prelucrare

                      astazi o zi nefasta pentru tigra noastra ... I s-a cariat un dinte si i-a picat. Am ajutat-o la extractie ca se mai tinea putin, dar arata nasol asa stirba.
                      Sper doar ca Lili o sa o duca cat mai repede la dentist sa il rezolve


                      PS masina lu' grassu era cumva la padure cu seba ???
                      Last edited by bubu_vasile; 18 November 2008, 16:50.
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Nu stiu nici eu si nici el. )

                        Comment


                        • Nuh ..Eu am fost cu pag`u , si pozele abia puteau fi modificate cu ce program eu ma mir ca or iesit asa , daca aveam macar photo shop sau virtual ... Iesea alta treaba :x
                          frate..cand i`am dat a2-a ..si am pus`o de`a latu ...Drift nu alta !!!

                          Comment


                          • @Red_Alin: Am gasit`o ...Era in podgo, in fatza la dvduri

                            Comment


                            • A naibii masina lu grassu ce personalitate are ... Nu-i de mirare ca pleaca singura si ii da la stapan ....

                              se pare ca grassu in afara de a o duce la lucru nu o mai scoate nicaieri si s-o suparat si ea ... Macar un film sa mai vada.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Bubu nu o mai scoate, ca vrea sa isi ia acuma "nava spatiala" si de aia, pe asta o sa o faca masina de mers pe drumuri grele si probabil o auzit si masina ce pune la cale grassu , si so enervat,incearca si ea sa fuga de acasa,pleaca la prieteni, la rude numa sa nu mai stea cu grassu!
                                Deci mai pe scurt is certati )))
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google