Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ar90pag View Post
    Scump Bubu, scump, la VWFORUM ii mai ieftin,.................Defapt gratis)
    Aaaaaa....Atunci asta e schema,se dau pe gratis, acuma ma-m lamurit si eu de ce am vazut prin tot orasul plin de lume cu tricouri cu VW forum pe ei )
    sigpic

    Comment


    • Normal Aline ... Ca doar are vw. Foarte bine.

      PAG: si ti-l aduce acasa ??? Asta chiar nu am auzit-o. De fapt am auzit si eu cum e cu gratisul asta
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Bubule am vazut ca altii vreau stikere pe gratis !!!!!!! Pot sa confectioez eu , doar trebuie sa cread in Mos craciun!!!!!!!!!!!!!!!!

        Comment


        • Ma da impresii pe astia cu VW -urile. ****** )
          ps. Octavian. Ti-au placut in seara aia ultimele manevre? :>
          Deci explicatia...In oras nu conteaza ca ai cip sau nu ) Conteaza tupeul)
          Last edited by bubu_vasile; 10 December 2008, 22:44.
          sigpic

          Comment


          • Norby: Ai putea si tu sa dezvolti un pic ce NFS a avut loc in oras ?? Sa nu mor si eu prost...
            sigpic

            Comment


            • Update la lista cu stickurile:
              1. Mavericku - 1 set
              2. Rouge de Feu - 1 set (ai spus ca vrei doar alea de pe spate, dar nu stiu daca dau separat ... Daca nu vrei asa la set sa imi spui)
              3. Marius_g - 1 set

              tricouri:
              1. 10 Tacles - 2 buc M rosu
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Pai ce sa mai dezvolt....
                Eram prin vlaicu cu loganu, avand sofer pe un prieten (coleg de lucru).
                numa l-am vazut pe Octavian langa masina.L-am observat, i-am zis la sofer sa claxoneze , m-o observat Octavian.
                Si cum e colegu asta a meu mai nebun cu adevaratu sens al cuvantului a inceput concursu.Ba liniuta,ba matza prinsa,din vlaicu pana pe la teatru.
                Deci cum se baga colegu asta a meu ,de necrezut...
                las pe Octavian sa mai zica,fiindca nu vreau sa para povestea exageranta
                sigpic

                Comment


                • Mi se pare normal sa se bage, cand conduce masina altuia... Daca vrei sa iti demonstrez de ce sunt in stare, da-mi si mie o tura!
                  sigpic

                  207 noir obsidien

                  Comment


                  • Originally posted by Red_Alin View Post
                    Pag-ule te doare la cascheta.Mai nou numa pe la VW forum. )
                    defapt nici acolo nu ma prea duc , ca ii la ora mult prea matinala
                    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                    Magazin Piese de Schimb.
                    www.facebook.com/ElectroteknikPag

                    Comment


                    • Pag: noroc ca reusesti sa te trezesti dimineata sa mergi la scoala. Ai grija pe unde parchezi si cum parchezi ca la o colega de a mea i-au lovit ieri masina destul de rau chiar in fata scolii pe straduta (sebesului).

                      norby: ii dau dreptate la sorin. Io o conduc pe a mea tot in stilul ala iti dai seama ce as face cu a lu' altul, asa ca aviz amatorilor de dat masina imprumut altor persoane
                      da tu nu vorbesti cu gaby sa veniti la deva ? Vrei sa o sun eu sau vorbesti tu cu ea ?
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Pe cand e?
                        sigpic

                        Comment


                        • 21 decembrie
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Norby te bagi?
                            Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                            Comment


                            • Originally posted by Norby89 View Post
                              Pai ce sa mai dezvolt....
                              Deci cum se baga colegu asta a meu ,de necrezut...
                              las pe Octavian sa mai zica,fiindca nu vreau sa para povestea exageranta
                              Mai baiatule, spune la colegu ala al tau ca-i dus cu pluta.
                              Cum spune si Sorin, nu-i masina lui, tragea de volan la jaloane de vai si amar.
                              Pt mine toate au o limita stabilita si din principiu n-o depasesc nici daca plange mama.

                              In rest ce sa zic, in aglomeratie e egal cu 0 remapuri si alte artificii (probabil ca ai remarcat pe linie dreapta pe Vlaicu la astra vagoane ca ma apropiam serios pe partea dreapta, cu toate ca v-ati dus ghiulea, n-am reactionat imediat).

                              PS: iti trage bine utilaju , aproape la fel de bine ca al meu
                              cu diferenta ca a mea nu sta asa de bine pe drum ca a ta.
                              Daca ai ceva ''nelamuriri'' te astept pe privat sa discutam.

                              Comment


                              • Originally posted by bubu_vasile View Post
                                21 decembrie
                                Originally posted by ROAD EMPIRE View Post
                                Norby te bagi?
                                S-ar putea sa ma bag....Ceva detalii??? Ce si cum o fi pe acolo?

                                Originally posted by Octavian___30 View Post
                                Mai baiatule, spune la colegu ala al tau ca-i dus cu pluta.
                                Cum spune si Sorin, nu-i masina lui, tragea de volan la jaloane de vai si amar.
                                Pt mine toate au o limita stabilita si din principiu n-o depasesc nici daca plange mama.

                                In rest ce sa zic, in aglomeratie e egal cu 0 remapuri si alte artificii (probabil ca ai remarcat pe linie dreapta pe Vlaicu la astra vagoane ca ma apropiam serios pe partea dreapta, cu toate ca v-ati dus ghiulea, n-am reactionat imediat).

                                PS: iti trage bine utilaju , aproape la fel de bine ca al meu
                                cu diferenta ca a mea nu sta asa de bine pe drum ca a ta.
                                Daca ai ceva ''nelamuriri'' te astept pe privat sa discutam.
                                ce nelamuriri sa mai am sunt de acord cu tine
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google