Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci ca si local si servire,jos palaria.

    Comment


    • Nah de acuma inainte mergem sa bem ceai la ornella, da cum vine vara , schimbam iara locatia cu gelateria, da poate pana iarna viitoare o sa scumpeasca si la ornella ceaiu` :P
      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
      Magazin Piese de Schimb.
      www.facebook.com/ElectroteknikPag

      Comment


      • Foarte frumoasa intalnirea aniversara! Cu scuzele de rigoare ca nu am putut veni si la pizza, dar am avut de onorat o invitatie de la 18:30.

        Comment


        • Apropo` , SJ ti`au ajuns Cd`urile?
          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
          Magazin Piese de Schimb.
          www.facebook.com/ElectroteknikPag

          Comment


          • A fost excelenta intalnirea. Si pacat de cei care nu au nimerit pizza buna. Nu pizzeria e de vina ci cei care nu s-au orientat cum trebuie cand au comandat-o. Unde mai pui ca , am inteles ca pretul a fost acelasi cu pizza ornella, cred ca pizza casei. Nu-i nimic din greseala invata omul.
            sigpic

            Comment


            • Ti-a placut CD-ul? Mi-au ajuns... mai am 5 (2 am dat timisorenilor). Primii cinci care se vor arata la fata la urmatoarele intalniri le vor castiga. Candidati: grassu, Evolution, Octavian__30, wizard24, Norby89/GabyART, becudani, marius_g.
              sigpic

              207 noir obsidien

              Comment


              • doru ... asta e. ma duc sa fac baie.

                eu si sotia ne-am simtit super. imi pare rau pentru cei care au lipsit ca nu au putut si ei sa se simta ca si noi.
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Super intalnirea! La cat mai multe asemenea intalniri in viitor. Multumiri organizatorilor, participantilor si invitatilor.
                  In legatura cu pizza, bubu tu stii ca am mai mancat acolo si a fost foarte buna dar cea comandata azi de mine, @AR90PAG si @Red_Alin: pizza Generosa avea salata verde stropita din belsug cu mult otel.
                  sigpic My Black Pearl

                  Comment


                  • Am si eu o intrebare.Luni trebuie sa ajung la sediu ( Coloana 7 Arad ) Transdara.Imi poate explica cineva drumu ?Trebuia sa ma intalnesc cu grassu dar vad ca nu mai da nici un semn de viata.
                    Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                    Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                    Comment


                    • Pentru Rouge de Feu asa cum i-am promis.
                      http://www.okazii.ro/catalog/1826112...G.html#galerie - alarma cu cheie briceag. Asta e ce am gasit deocamdata. Cred ca alarma asta am vazut-o si la Service Verbita Vlaicu la magazinul lor de piese.

                      http://www.elecsis.ro/ProductDetails...63&id_prod=461 - alarma cu pager ce o am pe masina (pretul e fara tva).

                      Si Revizia de 20.000 km la diesel.
                      Attached Files
                      Last edited by lau; 25 January 2009, 11:40.

                      Comment


                      • imi suna cunoscut transdara, dar nu imi amintesc momentan pe unde e.
                        grassu a disparut intradevar
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Vedeti? grassu` asta numa afaceri face pe forumu` asta ,da la intalniri nu vine
                          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                          Magazin Piese de Schimb.
                          www.facebook.com/ElectroteknikPag

                          Comment


                          • Vine el ) Doar ca trebuie sa-l ti treaz.Din ce m-i s-a explicat trebuie sa ajung pe la gara de acolo la un sens giratoriu mare pe undeva pe langa stadionu lu uta etc.
                            Str. Liviu Rebreanu 95 asta e strada cred.
                            Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                            Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                            Comment


                            • Daca e vorba de stadionul UTA sa n cumva sa te cheme grassu pentru altceva.)glumeam
                              Eu chiar nu te pot ajuta.Stau prost cu numele strazilor din Arad.

                              Comment




                              • Intra aici si cauta strada
                                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                                Magazin Piese de Schimb.
                                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google