Intalnire La Norby In Gradina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire La Norby In Gradina

    Dupa cum am vorbit pe drum si la intalnire la Felix, propun un thread cu Poll vis a vis de luarea unei decizii privind o iesire la iarba verde la Bodrog.
    Am stabilit sa votam ziua in care sa mergem.
    Prin urmare aveti VOT (asta ca sa fim in ton cu moda). AVETI POSIBILITATEA DE A VOTA MAI MULTE ZILE, dar pentru a fi mai concludent votul va rog sa votati doar 2 optiuni maxim.
    29
    24 MAI
    10.34%
    3
    25 MAI
    10.34%
    3
    31 MAI
    3.45%
    1
    1 IUNIE
    6.90%
    2
    7 IUNIE
    24.14%
    7
    8 IUNIE
    34.48%
    10
    14 IUNIE
    3.45%
    1
    15 IUNIE
    6.90%
    2
    Last edited by bubu_vasile; 19 May 2008, 13:23.
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

  • #2
    Primiti si Timisoreni ?
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      In mod sigur ... oricum vroiam sa lansam o invitatie pe threadul de intalniri al timisorenilor.
      asa-i norby ?
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • #4
        La Bodrog e foarte frumos si ma bate gandul sa ma alatur si eu binenteles daca nu aveti nimic impotriva!
        Ptr mine 7-8 iunie ar fi ideal
        Last edited by ROAD EMPIRE; 19 May 2008, 11:53.
        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

        Comment


        • #5
          Eu zic ca sunteti bineveniti.
          de mancat putem manca la pensiunea Maria, sau in oras o pizza sau daca ne hotaram luam semipreparate si tragem un gratar, mititei, etc.

          hai mai Norby ca oamenii te tot intreaba una alta. raspunde-le ca doar e la tine acasa

          PS din discutiile cu Gaby (norby's mom) daca aveti saci de dormit puteti face nani acolo. Vedem prima data pe ce weekend ne hotaram si apoi discutam detaliile.
          Last edited by bubu_vasile; 19 May 2008, 11:57.
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • #6
            Originally posted by Cristi_Xp View Post
            Primiti si Timisoreni ?
            normal ca va primim si pe voi doara sunteti vecini de-ai nostri si oricum sunteti aproape de Bodrog....

            Originally posted by bubu_vasile View Post
            In mod sigur ... oricum vroiam sa lansam o invitatie pe threadul de intalniri al timisorenilor.
            asa-i norby ?
            asa-i asa-i

            Originally posted by ROAD EMPIRE View Post
            La Bodrog e foarte frumos si ma bate gandul sa ma alatur si eu binenteles daca nu aveti nimic impotriva!
            Ptr mine 7-8 iunie ar fi ideal
            bineinteles ca nu avem nimic impotriva.

            Originally posted by bubu_vasile View Post
            Eu zic ca sunteti bineveniti.
            de mancat putem manca la pensiunea Maria, sau in oras o pizza sau daca ne hotaram luam semipreparate si tragem un gratar, mititei, etc.

            hai mai Norby ca oamenii te tot intreaba una alta. raspunde-le ca doar e la tine acasa

            PS din discutiile cu Gaby (norby's mom) daca aveti saci de dormit puteti face nani acolo. Vedem prima data pe ce weekend ne hotaram si apoi discutam detaliile.
            Bubule de ce sa mancam la Pensiune cand putem face un gratar ?
            merge Becudani la pescuit si mancam si peste ))
            Asa e ...cine are chef si sete de o bere puteti ramane peste noapte. avem si 2 discoteci in zona pentru interesati Zadareni si Felnac... aman2 discoteci renovate,si faine...sunt si pe www.aradon.ro
            sigpic

            Comment


            • #7
              Sper sa nu va bazati pe pestii mei ca poate ii seaca balta si atunci o sa muriti de foame
              :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

              Comment


              • #8
                Norby: cu maica-ta ai vorbit ? daca venim prea multi ?

                becule: mai visezi la crapii aia de la Salonta ? fain ar fi fost unul pe masa atunci la gratarul ala din curtea pensiunii :rotfl:
                eu zic sa incepem votarea.

                Dupa cum observati votarea este una publica, deci se va vedea fiecare cum voteaza. Nu e nici un secret. Daca va deranjeaza (si aveti motive intemeiate) o schimbam, daca nu ... VOTATI CA E SEZON
                vedeti ca puteti vota si mai multe zile, dar eu zic sa va limitati la maxim 2 optiuni. E mai bine asa.
                incep eu ...
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • #9
                  Da,am vorbit.Nu e nici o problema daca devenim multi
                  deci Votati
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Vali007: am vazut optiunea ta si imi imaginez de ce ai optat pentru acea data. nu stiu daca se va materializa acea intalnire asa de repede (weekendul asta) pentru ca trebuie multe lucruri decise si dureaza putin pana punem toate detaliile la punct. in plus sunt multi care inca se "resimt" dupa iesirea de la Felix si trebuie sa isi revina. In cazul in care data care va fi stabilita e dincolo de limita ta de timp imi pare rau si nu imi ramane decat sa sper la o viitoare intalnire. sper de asemenea ca pleci cu amintiri placute din zona noastra.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • #11
                      O sa fac niste poze mai tarziu...
                      ce se poate face? facem un gratar...stam la un suc, sau bere (cei care raman pe noapte) se poate pescui ,(Pensiunea Maria la 100 metri de mine) ,o plimbare. revin cu poze.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Bubu cauta tu pozele alea mai vechi si posteazale
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Pai si sa nu uitam si de Manastirea de la Bodrog nu?

                          E un obiectiv turistic si nu numai foarte important
                          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                          Comment


                          • #14
                            Nu mai bine vorbiti chestia asta la discutii banateni daca vreti sa vina si timisorenii si eventual 1-2 din resita ?
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • #15
                              Pai a scris Bubu si pe Threadu Timisoara...oricine e welcome
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google