Intalnire La Norby In Gradina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • EU nu mai pot sa vin din pacate Vineri am banchet si tine pana sambata....O sa fiu rupt sambata Have fun

    Comment


    • Am vrut sa vin cu cea mai mare placere dar voi pleca la mare si pastrez fondurile monetare pentru ca voi merge acum in iunie.
      va doresc distractie placuta si sa aveti pofta!

      Comment


      • Mareom ...Pai se tine si daca ploua,nu Bubule ?...Dar sa speram ca nu o sa ploaie tare. , sa speram sa nu ploaie deloc
        Mersi fain suru.
        Vali..distractie sa ai,ne vedem altadata
        sigpic

        Comment


        • Se tine. Asta daca norby ne garanteaza ca intram toti cati venim pe undeva pe vreo terasa sau alt loc ferit de .... Ce o fi
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Deci nu e sigur 100% ca va ploua.

            Comment


            • Cam toate site-urile de vreme si-au schimbat "optica" de ieri pana azi.
              azi toate spun ca maine va ploua cu fulgere si tunete pana la amiaz apoi va fi innorat cu "dusuri". Problema e nu numai ploaia ci si temperaturile de afara care cica vor scadea pana intre 16 si 19 grade.
              daca era doar ploaie era cum era, dar daca mai da si cu cate un fulger si cu o "racoare" mai ca nu ma incanta sa stau pe afara. Am putea probabil sa stam inauntru, dar atunci nu mai e "Intalnire la Norby in gradina".
              Intrebarea e ce facem ? Si ar trebui sa ne hotaram repede ca sa stie fiecare dintre noi sa isi modifice programul.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Pana acum am primit 4 pareri ale celor care si-au confirmat prezenta la intalnire si toti au spus la unison ca ar trebui amanata tocmai pe considerentul ca ar trebui sa avem o vreme cat de cat frumoasa (adica cel putin sa fie cald si fara ploaie) la intalnire. Sa putem sta afara la "iarba". Mai astept inca o parere sau doua si apoi anunt decizia.
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Se pare ca asa ramane. Se amana pentru o data ulterioara cand vremea va fi mai "normala".
                  cu sincere pareri de rau fac asta pentru ca mi-as fi dorit o iesire pentru weekendul asta si mai ales cu voi sunt sigur ca m-as fi simtit bine, dar asta e ... Va rasari soarele si pe strada noastra.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Da.Din pacate asa e cu ploaia se pare ca va ploua si maine...O facem pe data viitoare.
                    Mai vedem pana maine la 16:30(intalnire LC Arad la patinoar) cum e cu vremea..
                    sigpic

                    Comment


                    • Parca vad ca amanam intalnirea si maine o sa fie vreme buna
                      sigpic

                      Comment


                      • Pai io zic sa fim in Stand by pe Alerta
                        sigpic

                        Comment


                        • Mai, chiar daca o sa fie vreme (relativ) buna maine (si acum cand scriu iar ''s-a pus'') , trebuie si cu o zi inainte sa fie cat de cat frumos, sa evitam pe cat posibil baltoace si mocirle.

                          Comment


                          • Asta ar fi una din probleme. Alta ar fi aia in care stai cu frica in spate sa te grabesti cu mititeii si sa ii mananci repede ca poate vine ploaia. Urasc senzatia aia. Vreau o zi in care sa fie soare toata ziua si sa astept sa vina un norisor doar pentru a face umbra putin.
                            oricum se pare ca ce e mai rau o sa vina la noapte (fulgere, vant, alea alea).

                            mareom: eu o sa fiu ala care o sa am dungi pe fata daca o sa fie vreme buna maine, dar dupa cum spunea si tavi nici nu prea as avea chef sa umblu prin iarba uda sau prin balta. Eu trageam speranta chiar si aseara ca o sa fie ok, dar azi peste tot unde era prognoza (eu intru pe 4 site-uri diferite) toti ziceau ploi.
                            aici
                            aici
                            aici
                            si aici
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Scuze pentru ultima: http://www.snow-forecast.com/maps/dynamic/italy
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Se pare ca e vreme destul de frumoasa.Nu facem grataru ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google