Sigla LoganClub Arad

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Evolution
    bubule asta asa ca si un off-topic daca nu am trait pe timpul comunismului asta nu inseamna ca nu stiu cu ce se mananca...l`am studiat f bine pt ca ma pasionat subiectul si cred ca il stiu mai bine decat multi altii de aici.
    Pai daca tot le ai asa de bine cu comunismul, spune-mi si mie care element din sigla e comunist? ca sincer sunt atat de curios...
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • #47
      Originally posted by sorinj View Post
      Pai daca tot le ai asa de bine cu comunismul, spune-mi si mie care element din sigla e comunist? ca sincer sunt atat de curios...
      Sorin eu cred ca am incheiat subiectul cu comunismul hai sa nu o tot lalaim atata ca nu suntem copii de gradinita sa ne certam din tampenii de astea
      sigpic

      Comment


      • #48
        Cand o scoatem pe sticker?

        Comment


        • #49
          Eu nu ma cert, eram doar curios de afirmatia ta grea... la care vad ca ocolesti raspunsul. Oricum pentru mine sigla LC Arad e un subiect incheiat. Nu ma intereseaza sa devin tata siglei aradene, nu ma intereseaza sa castig bani de pe urma siglei (ar fi fost o alta surpriza din partea mea), nu vreau sa impun nimic, a fost doar o intrebare urmata de o propunere zic eu pertinenta (avand in vedere ceea ce exista deja la nivelul altor cluburi locale), pot sa fac sigle superfuturiste (am fost pasionat de heraldica mult timp, cunosc destule programe de editare grafica, am avut dar nu mai am disponibilitate) insa nu cred ca asta ar rezolva problemele de personalitate ale fiecaruia dintre noi.

          Bafta la gasit sigla (de acolo de unde e ascunsa)!
          sigpic

          207 noir obsidien

          Comment


          • #50
            Bun, o sa preiau eu sigla si o duc mai departe. ))))

            Comment


            • #51
              Tavi numa sa nu o editezi tu ca cine stie ce iese.)

              Comment


              • #52
                NU.
                Unde mai stiu cate ceva ma bag, poate aduc ceva bun, unde nu, ma abtin. (asta nu inseamna ca nu-i voie sa mai glumin desigur, prea multi suparati p-aci)

                Comment


                • #53
                  Sorine tu iti fa treaba ta. acestia sunt doar niste carcotasi.
                  Last edited by bubu_vasile; 28 February 2009, 20:54.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google