Intalniri neplanificate Logan Club Bacau

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • atunci, in functie de ora, poate va salut si eu. daca mai sunt la bacau, bine, daca veniti dinspre brasov, via onesti...ies pe traseu (imbracat in tricou bineinteles).
    Ratacit in spatiu...

    Comment


    • Valeriu,defapt ziua ei e pe 28 dar sarbatorim duminica.La multi ani sotiei tale.

      Comment


      • Stimate coleg Kelburtos si ziua sotiei mele e tot luni...da o sarbatorim de vineri pana luni...ma tu esti nebun?Super tare.
        sigpic

        Comment


        • Eu sarbatoresc de sambata dupa-amiaza pana duminica seara.

          Comment


          • Super tare atunci...La multi ani!!!! din partea galatenilor...esti invoit
            sigpic

            Comment


            • Multumesc sefu',o sa am grija sa ma imbat doua seri la rand.Vine cumnatul meu de la Bucuresti care e fratele geaman al sotiei,deci trebuie sa beau pentru amandoi.

              Comment


              • Da...corect...invoire dubla atunci...deci cu cine ne intalnim duminica?
                sigpic

                Comment


                • La Multi Ani pentru Dana, Sorin.
                  Dar acum stai sa inteleg si eu. In primul rand nu scap de Valeriu, vreau nu vreau ma intalnesc si cu el
                  Intrebarea doi: unde? Veniti in Bacau pana la urma sau vin eu in Adjud? Ca n-am inteles nimic, o fi de la sigle

                  Comment


                  • Merci pentru urari Stefan,apropo duminica merg in targ.Cu galatenii te descurci,eu sunt invoit.

                    Comment


                    • Te uiti dupa siglele mele? Sau ale altora eventual Daca gasesti ceva vorbim la un telefon?

                      Comment


                      • Te iau cu mine.Duc sotia la servici,la 9,00 sunt in Bacau.Daca gasesc,merg in bazar la rusi.

                        Comment


                        • Aha, ok. Trebuie sa imi pun ambele telefoane si ceasul sa sune

                          Comment


                          • Pune-ti si ceasul cu cuc sa sune.

                            Comment


                            • Daca suna cucul ... e periculos

                              Comment


                              • Cucul cu cioc,nu ala cu par la radacina.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google