A V-a Intalnire A Loganistilor In Zona Moldova - Bacau, 27 Septembrie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A V-a Intalnire A Loganistilor In Zona Moldova - Bacau, 27 Septembrie

    Dragi colegi, dupa cum s-a discutat, urmatoarea regionala in zona Moldovei se va organiza in Bacau in luna septembrie.
    Deschid acest topic pentru discutii, propuneri si idei pentru organizarea cat ma buna a acestui eveniment.
    Cu rugamintea de a discuta aici doar lucruri legate de acest subiect, sa trecem la treaba.
    Last edited by nsa; 5 July 2009, 11:19.

  • #2
    In sfarsit Stefane. Nu cred ca mai are rost sa spun, da, o sa fiu prezent.
    Poate tot la barlogul ursului, de ce nu?

    Comment


    • #3
      Da, sigur. La Barlog e o optiune buna. O sa sun sa intreb cum e in perioada aia, poate e liber.

      Comment


      • #4
        Daca nu la barlog,undeva la fel de frumos dar mai aproape de bacau

        Comment


        • #5
          Da, ca variante de cazare la prima strigare ar fi:
          Barlogul Ursului - cunoscut deja si unde sunt conditii bune si peisaj frumos, dar un pic cam departe
          Una din pensiunile din jurul Bacaului - Hemeiusi sau Gheraiesti.
          Sa incercam sa postam niste poze din cele apropiate de Bacau si sa rugam colegii participanti sa-si exprime opinia.
          Poze cu Barlogul Ursului, pentru cei care nu au fost in martie gasiti aici.
          De asemenea, e bine de stiut cate zile de cazare e nevoie. O facem lata de vineri sau numai sambata?

          Comment


          • #6
            Salutare si felicitari Stefan pentru curajul organizarii acestei regionale.
            In principiu, voi fi prezent.
            Din punctul meu de vedere o locatie mai aproape de Bacau ar avea un +, dar nu e atat de imperios acest lucru incat sa nu o facem si la Barlog
            Succes in continuare si....stam cu ochii pe voi.

            Comment


            • #7
              Nu stiu ce sa spun despre barlog ca nu am fost acolo (din cate aud e frumos), dar daca se exclude barlogu si ramane gheraiesti si hemeius eu votez gheraiesti

              Comment


              • #8
                Numai sa fie zona de munte, ca in zona de deal nu vin. Acuma pe bune. La ses si ceva dealuri, in asa zone traiesc. Sper ca o sa ma intelegeti.

                Comment


                • #9
                  daca vine lupu , eu nu vin...

                  tare as vrea sa vin dar nu stiu in ce stadiu o sa fiu cu sesiunea in perioada aia...

                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    I'm in, boys!
                    Muuuhaha ... ce tare o sa fie ... abia astept sa ne revedem.
                    Hai bagati niste poze si cu alte zone ca aveti de unde alege.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by SoNyKeL View Post
                      daca vine lupu , eu nu vin...
                      Nici eu nu vin...plus ca vine si Mircea...si acum argumentele...
                      Lucian nu stie sa cante
                      Mircea nu stie sa danseze....
                      Dar amandoi sunt cititori destoinici
                      Lasand gluma la o parte...raspunsul nu il pot da decat la inceputul lunii...depind de programul sotiei la munca...dar in principiu e DA
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Crezi ca scapi asa usor? Vorbesc eu cu baietii sa te faca pachet in portbagaj
                        Originally posted by gl_mmm View Post
                        I'm in, boys!
                        Muuuhaha ... ce tare o sa fie ... abia astept sa ne revedem.
                        Hai bagati niste poze si cu alte zone ca aveti de unde alege.
                        Mircea, eu zic sa vii cu o baterie de rezerva, asa in orice eventualitate.
                        Sa nu-ti pregateasca Sorin ceva

                        Comment


                        • #13
                          OFF: Sorin, zis BC08VDS ... m-ai umplut de respect cu poza de la avatar ... si uita asa mai vin 2-3 beri la mine la catastif. Las' ca te prind eu pi la Bacau. Primele 300 de beri TU le dai, nu?
                          Stefane, sa stii ca la plecare am sa-mi scot sigurantele de la toate becurile. Asa ca sa nu exista neshte riscuri

                          Comment


                          • #14
                            Frumos baieti, interesant de vazut si niste poze de la celelalte locatii. Deoarece acum sunt departe, nu pot confirma ca o sa ajung, dar sper din tot sufletul sa ma intorc pana atunci, ca, deh, stiu sa cant, sa dansez si stiu si sa citesc (sau niciuna din astea).
                            Totusi as vota pentru o intalnire care sa inceapa de vineri, desi e mai greu cu serviciile participantilor.
                            Zambeste, maine poate fi mai rau!

                            Comment


                            • #15
                              Si eu optez pentru un weekend complet. De vineri seara adica.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google