A V-a Intalnire A Loganistilor In Zona Moldova - Bacau, 27 Septembrie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stefane, venim si gata. O sa vedem cum ne cazam, la fata locului.
    Tu gestionezi cum, unde si cine. Am zis la casuta pentru ca e mai ieftin, normal. Dar ca sa concretizam initiativa asa cum am vorbit, facem cum spui tu.

    Comment


    • Nu e nici o problema Lucian. Spuneam doar ca ori e la casute ori la vila. Impartiti nu e rentabil asa ca voi decideti unde vreti sa stati. Numai ca noi marti seara trebuie sa stim ce rezervam, vila sau x casute.
      Last edited by nsa; 13 September 2009, 23:58.

      Comment


      • Up-date la lista participantilor galateni

        LoganClub Galati:

        1. Mintoiu Mircea Mihnea - Gl_mmm - GL 26 MRN - cazare o noapte la casuta
        2. Lupulucian - GL 99 RLR - cazare o noapte la casuta
        3. Dan Popoviciu - Dan Honda - GL 44 PHD - vin direct la intalnire
        4. Apostoleanu Daniel Emil - dany_emmyl - GL 10 YVY - cazare o noapte la casuta
        5. Adrian - mrfler - Gl 81 BYA - direct la intalnire
        6. Voicu Catalin Daniel - cata29 - Gl 24 BYA - cazare o noapte la casuta
        7. Parlog Mihai - cocolino - GL 06 JVP - cazare o noapte
        8. Musat Relu - dewill - B 96 DWL - cazare o noapte

        9. Viorel - cronos - GL 82 VMD - ??? raspuns in seara asta , daca este cu cazare
        10...

        Deci in total ( si dupa parerea mea cam acestia si vom fi la cazare ) suntem 6 camere de la Galati. Asa ca Stefan, luam vila complet si cate casute stii ca mai trebuie, ok?

        Comment


        • Originally posted by lupulucian View Post
          Up-date la lista participantilor galateni

          LoganClub Galati:

          1. Mintoiu Mircea Mihnea - Gl_mmm - GL 26 MRN - cazare o noapte la casuta
          2. Lupulucian - GL 99 RLR - cazare o noapte la casuta
          3. Dan Popoviciu - Dan Honda - GL 44 PHD - vin direct la intalnire
          4. Apostoleanu Daniel Emil - dany_emmyl - GL 10 YVY - cazare o noapte la casuta
          5. Adrian - mrfler - Gl 81 BYA - direct la intalnire
          6. Voicu Catalin Daniel - cata29 - Gl 24 BYA - cazare o noapte la casuta
          7. Parlog Mihai - cocolino - GL 06 JVP - cazare o noapte
          8. Musat Relu - dewill - B 96 DWL - cazare o noapte

          9. Viorel - cronos - GL 82 VMD - ??? raspuns in seara asta , daca este cu cazare
          10...

          Deci in total ( si dupa parerea mea cam acestia si vom fi la cazare ) suntem 6 camere de la Galati. Asa ca Stefan, luam vila complet si cate casute stii ca mai trebuie, ok?
          9. Viorel - cronos - GL 82 VMD
          A venit si raspunsul.
          Confirm pentru cazare 1 noapte.
          GL - 82 - VMD on board

          Comment


          • S-a notat Lucian. Rezervam vila + x casute in functie de participanti. Asteptam confirmarea de cazare si pentru LC Braila, plus alti eventuali amatori din celelalte judete

            Comment


            • am vrea si noi, cei de la Botosani, un progam al intalnirii! sa stim si noi cum sa ne organizam si la cat sa plecam de aici ca sa nu ajungem prea tarziu! multumim mult! spor la organizare!
              sorry daca ati pus undeva programul si nu l-am vazut eu!!!
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • LoganClub Galati:

                1. Mintoiu Mircea Mihnea (+ prieteni ) - gl_mmm - GL 26 MRN - cazare o noapte la casuta x 2
                2. Lupulucian - GL 99 RLR - cazare o noapte la casuta
                3. Dan Popoviciu - Dan Honda - GL 44 PHD - vin direct la intalnire
                4. Apostoleanu Daniel Emil - dany_emmyl - GL 10 YVY - cazare o noapte la casuta
                5. Adrian - mrfler - Gl 81 BYA - direct la intalnire
                6. Voicu Catalin Daniel - cata29 - Gl 24 BYA - cazare o noapte la casuta
                7. Parlog Mihai - cocolino - GL 06 JVP - cazare o noapte
                8. Musat Relu - dewill - B 96 DWL - cazare o noapte
                9. Viorel - cronos - GL 82 VMD - ??? raspuns in seara asta , daca este cu cazare
                10...

                Eu mai vin cu cineva si vom lua 2 casute. Nu vreau la pensiune.
                nsa, casuta costa 50lei, nu?

                Comment


                • Da, e 50 de lei.
                  LC Braila, confirmati cazarea?
                  lucialina, ai PM.

                  Comment


                  • nsa femei ceva sunt pe acolo ca pe mine ma parasit nevasta???

                    Comment


                    • Este domna administrator,daca vrei iti dau numarul de telefon.

                      Originally posted by gl_mmm View Post
                      LoganClub Galati:

                      1. Mintoiu Mircea Mihnea (+ prieteni ) - gl_mmm - GL 26 MRN - cazare o noapte la casuta x 2
                      2. Lupulucian - GL 99 RLR - cazare o noapte la casuta
                      3. Dan Popoviciu - Dan Honda - GL 44 PHD - vin direct la intalnire
                      4. Apostoleanu Daniel Emil - dany_emmyl - GL 10 YVY - cazare o noapte la casuta
                      5. Adrian - mrfler - Gl 81 BYA - direct la intalnire
                      6. Voicu Catalin Daniel - cata29 - Gl 24 BYA - cazare o noapte la casuta
                      7. Parlog Mihai - cocolino - GL 06 JVP - cazare o noapte
                      8. Musat Relu - dewill - B 96 DWL - cazare o noapte
                      9. Viorel - cronos - GL 82 VMD - cazare o noapte
                      10...

                      Eu mai vin cu cineva si vom lua 2 casute. Nu vreau la pensiune.
                      nsa, casuta costa 50lei, nu?
                      Mircea,Mircea,cum uiti tu de colegul tau {cronos}.
                      Last edited by KELBURTOS; 14 September 2009, 19:23. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Sorry, sorry! Bere virtuala ... si la tine si la el. Oricum, respect pentru voi amandoi!

                        Comment


                        • Baietii de la Renault oare nu vin?
                          Sa nu fiu singurul fara Logan
                          ECUFix
                          Please don't visit my homepage!

                          Comment


                          • vine si renoul.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by nsa View Post
                              Da, e 50 de lei.
                              LC Braila, confirmati cazarea?
                              lucialina, ai PM.
                              Cu siguranta, asa cum am spus in urma cu o luna si ceva, eu reverv o casuta pentru o noapte sau 2...inca nu stiu daca pot pleca de vineri seara sau sambata dimineata. Ramane de vazut.

                              Comment


                              • Ok, am retinut. Sfatul meu este sa fie doar pentru sambata noaptea, ca asa vine toata lumea.
                                @cata29: cautam, vedem. Ceva preferinte? Loganiste nu avem in club. Nu ca nu am vrea
                                Referitor la program, detaliile inca sunt in lucru. Va incepe in mod sigur la ora 11 in parcarea Dedeman si vom termina in asa fel incat cei care vin de mai departe sa aiba timp sa ajunga acasa.

                                Astazi inchidem (de principiu) lista de cazare. Avem confirmate 9 locuri de cazare (8 la LC Galati si 1 LC Braila).
                                Rezervam dimineata vila + 2 casute pentru Mircea. Teoretic daca mai apar amatori se mai pot gasi casute si zilele urmatoare. E ok sau mai vrea cineva neaparat casuta?
                                Eu recomand sa luam vila ca avem sala aia unde ne putem desfasura
                                Last edited by nsa; 15 September 2009, 20:33. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google