Prezentare Ocupatie Membri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    acuma si eu
    momentan- student la IB (nu ma puneti sa traduc) si de asemenea la DPPD (departament de pregatire a personalului didactic)
    ma pricep la reinsalari sisteme de operare ,devirusari etc in special cam tot ce tine de partea de soft.
    pasiune pentru motoare, tuning, crestere putere motor si cam tot ce tine de upgrade atat mecanic cat si vizual (ma si pricep la parte mecanica dar nu sa fac, desi imi place sa ma murdaresc pe maini)
    si daca ma superi nu-i asa ca e

    Comment


    • #17
      ionele, nu te punem sa traduci, traducem noi : inginerie biochimica
      Ratacit in spatiu...

      Comment


      • #18
        Originally posted by sageata View Post
        eu sunt instructor auto. nu vreti sa stiti ce iese de pe mana mea. in afara de daune totale...
        Offtopic: Ies soferi de pe mana ta, asta e mai grav

        Comment


        • #19
          scuze, nu m-am uitat la Judet . Sper sa ma iertati, ca tot moldovean is si eu , dar lucru la Bucuresti.

          Comment


          • #20
            Oricand daca pot sa ajut pe cineva va astept sa apelati la mine fara nici o jena, chiar daca nu sunteti membri LC Bacau . A uitasem sa mentionez meseria Gropar si clopotar la biserica Precista.

            Comment


            • #21
              Cum stii tu sa te dai dupa cires.Puteai sa spui si tu ca esti criminal platit si acum ai ramas fara clienti pentru ca la moda e sinuciderea.
              Last edited by KELBURTOS; 23 March 2010, 17:02.

              Comment


              • #22
                bre, de unde le scoti. rad singur ca nebunu

                Comment


                • #23
                  Din strafunda cugetare a sufletului si a mintii mele diabolice.

                  Comment


                  • #24
                    giovany_cjcr (sa fie de la ionut, ion, ioan cojocaru? ...incerc si eu sa ghicesc), de la KELBURTOS sa te tot astepti la surprize, pt ca are 3 creiere dintre care unul e in burta
                    Ratacit in spatiu...

                    Comment


                    • #25
                      Si al treilea in fund,recunoaste ca asta ai vrut sa spui,prea nu iesea la numaratoare,lasa c-o sa te 'tepuiesc' eu. Tzopescule,giovany e micul cowboy si atat,nu Ionut,Ioan si alte derivate.
                      Last edited by KELBURTOS; 23 March 2010, 21:55.

                      Comment


                      • #26
                        al treilea completeaza triunghiul bermudelor (a nu se citi slitul bermudelor) deci nu a mai putut fi detectat )
                        Ratacit in spatiu...

                        Comment


                        • #27
                          sorine, tu nu esti bun de samanta ca se umple lumea de-alde tine.
                          Out of my mind! Back in 5 minutes!

                          Comment


                          • #28
                            Tu vorbesti,spaima soselelor,cica mai inveti si pe altii sa conduca.

                            Comment


                            • #29
                              ai nimerit-o tzopescule, de la ionut cojocaru.
                              ne cunoatem de undeva sau din vedere?

                              Comment


                              • #30
                                de nicaieri...am incercat sa imi explic nick-ul (giovany - ionut in italiana...oarecum), cjcr...consoanele de la cojocaru, cand le zici una dupa alta cam asta se aude. Da' daca zice sorin ca esti cowboy si atat...m-oi conforma )
                                Last edited by tzopescu; 23 March 2010, 22:16.
                                Ratacit in spatiu...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google