Tricouri LoganClub Bacau

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fontul cu care e scris galati in postul de mai sus...ala daca il ai...ca ala din baner il am si eu si am pos si poza...cu scrisul Bacau.
    Cu banii aveti rabdare sa imi dea omu maine dimineata raspuns ca are tricoaie...sa nu trimiteti banii degeaba si pe urma sa plangeti dupa ei
    Deci maine astept raspuns de la el referitor la culorile pe care le gaseste.
    sigpic

    Comment


    • Mesaj de la firma care face tricouri: Pot sa fac comanda pentru tricourile solicitate, dar culoarea va fi albastru (royal blue), preferinta a doua a dvs.
      Daca este in regula dati-mi rapid un raspuns poate cel tarziu luni le am.
      Astept un raspuns pentru ca s-ar putea sa pierdem stocul care pe care il am acum

      Raspunsul meu:Este in regula oricare dintre cele trei culori...deci da suntem de acord...din pacate azi am fost plecat din localitate si nu am avut acces la internet decat acum cand va scriu...
      Va multumesc...voi trece pe la dumneavoastra cel tarziu luni sa va aduc un avans pentru tricouri.
      O seara excelenta.
      Valeriu.

      Daca va face tricourile alea albastru misto va banez pe toti de la albastru deschis la albastru inchis
      Vedem maine ce raspuns primesc si vorbim sa imi trimite-ti cas-ul
      sigpic

      Comment


      • Atunci o sa ti-l cedez pe al meu ca sa fie toata lumea impacata .Si ii dai tu banii lui dan pt el ca eu trebuia sa ii dau duminica cand ajungeam la bacau
        Ratacit in spatiu...

        Comment


        • Originally posted by valeriuciprian View Post
          Mesaj de la firma care face tricouri: Pot sa fac comanda pentru tricourile solicitate, dar culoarea va fi albastru (royal blue), preferinta a doua a dvs.
          Daca este in regula dati-mi rapid un raspuns poate cel tarziu luni le am.
          Astept un raspuns pentru ca s-ar putea sa pierdem stocul care pe care il am acum

          Raspunsul meu:Este in regula oricare dintre cele trei culori...deci da suntem de acord...din pacate azi am fost plecat din localitate si nu am avut acces la internet decat acum cand va scriu...
          Va multumesc...voi trece pe la dumneavoastra cel tarziu luni sa va aduc un avans pentru tricouri.
          O seara excelenta.
          Valeriu.

          Daca va face tricourile alea albastru misto va banez pe toti de la albastru deschis la albastru inchis
          Vedem maine ce raspuns primesc si vorbim sa imi trimite-ti cas-ul
          Baga-le pi tati albastri,banii sunt la Stefan,o sa ti trimita el.

          Comment


          • Da, ne auzim maine. O sa vopsim tricourile roz ca sa mai putem intra pe forum dupa aia

            Comment


            • Am fost azi pe la tricouri...e posibil sa ajunga azi si maine sa fie inscriptionate...Am dat avans de 50 ron...o sa vorbesc cu Stefan sa imi trimita banutii...pana duminica ar fi supertare daca le-ati avea.
              Vorbim.

              A trimis Stefan Banii...maine merg sa iau tricourile...sa imi scrieti careva dintre voi adresa unde sa trimit tricourile...evident ca o sa le fac poza inainte...e posibil sa ma incadrez in cei 25 de lei/tricou si cu transportul prin posta.
              Astept o adresa pe mesageria privata...si cu codul strazii va rog.
              Last edited by valeriuciprian; 31 May 2010, 18:27. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • Azi pleaca tricourile catre voiSa le murdariti cu placere
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • multumim fain. luam ban sau nu?
                  Ratacit in spatiu...

                  Comment


                  • Vorbiti cu Stefan ca va rezolva elE baiat bun
                    sigpic

                    Comment


                    • Pentru ban? Sigur, nu-i problema

                      Comment


                      • Originally posted by tzopescu View Post
                        multumim fain. luam ban sau nu?
                        Da...luati ban(i)...sper sa nu ii bea Stefan...si stati cu gura pe el sa le ridice de la posta......hai vedea-v-as in albastru o data
                        sigpic

                        Comment


                        • Gata, le-am ridicat. Le aduc duminica la intalnire sau daca cineva il vrea ai repede dati un semn si vedem cum facem. Din rest ramane 1,083 lei / tricou. Acum sa nu ma puneti sa va dau 0,083 lei
                          Multumim Valeriu. Ma gandeam si eu la o capsuna ceva, dar de unde ...
                          Attached Files
                          Last edited by nsa; 7 June 2010, 18:02.

                          Comment


                          • Perfect Stefane...mi-ai luat o piatra de pe inima...schimba banutii si da restul tuturor...capsunata la Mioveni...o dau eu
                            sigpic

                            Comment


                            • Greu te-ai mai miscat cu tricourile astea.Astazi am fost nevoit sa-mi iau la servici maieul tip plasa de tantari,sa fi vazut cum iesea parul prin gaurele.Toate astea din cauza ta Valeriu.

                              Comment


                              • Stefane o rugaminte si o porunca...nu-i da lui kelburtos tricoul vo 2 saptamani sa se bronzeze cu gaurele
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google