Tricouri LoganClub Bacau

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    si totusi, parerea ta este......
    sigpic

    Comment


    • #47
      O culoare deschisa pentru vara, as merge spre ce au baietii in Galati.
      Sau daca se vrea o culoare inchisa, negrul e ok. Desi vara ...

      Comment


      • #48
        mai frate, ce raspunsuri de politician dai. nici alba, nici neagra. fa-te deputat. zi o culoare dintre alea pe care le-am prezentat eu si sorin. zi daca iti place ce am votat eu si sorin, adica turcoazul din prima poza. se apropie de ce au cei de la galati.

        adica asta
        4.jpg
        sigpic

        Comment


        • #49
          E ok, dar ideea e sa vedem daca si gasim culoarea asta.

          Comment


          • #50
            logic ca ramane de vazut ce are in stoc. deocamdata votam o culoare, eventual si 1-2 variante de rezerva si apoi intrebam.

            deci culoarea principala este asta
            4.jpg

            si cele doua rezerve
            1.jpg 2.jpg
            sigpic

            Comment


            • #51
              aceeasi culoare ca prietenii din galati nu putem sa luam pt ne-au recomandat ca fiecare club in parte sa aiba o culoare diferita sa ne deosebim la regionale. turcoazul ala este cat de cat apropiat, dar totusi diferit, asa ca merge....
              Last edited by dan08; 18 May 2010, 09:39.
              sigpic

              Comment


              • #52
                Movul ala sau ce o fi nu prea merge. Ganditi-va ca Logan va scrie cu rosu si nu se vede bine pe culoarea aia. Trebuie ceva contrastant.

                Comment


                • #53
                  cu rosu va scrie???? eu credeam ca va scrie cu alb, la fel ca la galati.

                  mie mi se pare visiniu, nu mov
                  Last edited by dan08; 18 May 2010, 10:31.
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    turcoaz imi place si mie, apoi cel cu tenta spre verde.
                    Ratacit in spatiu...

                    Comment


                    • #55
                      Cuvantul "Logan" e scris cu rosu, ca in banner. Vedeti prima poza din topic.

                      Comment


                      • #56
                        Eu zic sa vorbiti si cu Valeriu. Voi votati, alegeti ... si el n-o sa poata sa vi le faca. Si-apoi daca sunt aceeasi culoare, care-i treaba? Ca nu m-am prins. Se supara cineva? Las' ca-i trece.
                        De fapt eu vreau sa spun ca ar fi mai simplu si ieftin si ok sa comandati tricouri exact ca ale noastre la culoare (stiti sigur ca gasiti) numa' ca in loc de LC GALATI o sa scrie LC Galati pardon BACAU

                        Comment


                        • #57
                          Votez si eu turcoazul lui Dan din prima poza
                          movul ala e prea de unguri ...

                          Comment


                          • #58
                            lasa ungurii si spune ce marime vrei. valeriu spune ca s-ar putea sa aiba si un albastru mai inchis de genul primei poze de pe pagina asta. pana cand o sa aflam exact daca culorile preferate de noi exista acolo, trebuie sa-i dam lista exacta cu numarul de tricouri si masura lor, altfel valeriu nu se duce acolo.

                            stefane, iar ma iau de tine. iar mi-ai dat un raspuns evaziv. zi si tu marimea ta. trece-te pe lista

                            1. KELBURTOS XXL[cu burta]
                            2. brutus ,mai mare decat al meu
                            3. tdan08 xxl 1 buc
                            4. VLADREHAU xl [marimea lui Mircea]
                            5. Tzopescu xl
                            6. ovidiubc L
                            Last edited by dan08; 18 May 2010, 16:36.
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Stimabililor...tricourile pe care am vrut sa le facem noi galatenii prima data aveau culoarea indicata cu sageata in poza de mai jos...din pacate nu aveau...culoarea e supermisto ...parerea mea...
                              Ce va propun...hotarati-va ce dimensiuni vreti cate bucati si ce scris...apoi voi merge si voi incerca sa fac o poza paletarului de culori...urmand ca respectivii sa sune la depozit sa vada ce culori sunt disponibile.
                              Deci ...numar de bucati ,marimi si scrisul...am inteles ca scrisul ramane la fel ca al nostru doar ca in loc de Galati va fi Bacau.
                              Attached Files
                              Last edited by valeriuciprian; 18 May 2010, 16:43.
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by gl_mmm View Post
                                Eu zic sa vorbiti si cu Valeriu. Voi votati, alegeti ... si el n-o sa poata sa vi le faca. Si-apoi daca sunt aceeasi culoare, care-i treaba? Ca nu m-am prins. Se supara cineva? Las' ca-i trece.
                                De fapt eu vreau sa spun ca ar fi mai simplu si ieftin si ok sa comandati tricouri exact ca ale noastre la culoare (stiti sigur ca gasiti) numa' ca in loc de LC GALATI o sa scrie LC Galati pardon BACAU
                                Al' verde de la voi a zis sa ne alegem alta culoare,cica sa ne distingem la regionale.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google