Actiuni umanitare LC Bacau

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Actiuni umanitare LC Bacau

    Actiune serioasa a L.C. BACAU. Propun ca pe data de 1 iunie,sa facem fericiti niste copii.Cu ocazia asta putem dona jucarii si alte bunuri ce pot parea importante pentru ei si in acelasi timp nesimnificative pentru noi.Mai multe discutam duminica.

  • #2
    O idee buna si am facut thread separat. Macar cei care au copii sigur gasim cateva jucarii sau haine care nu mai trebuie. Discutam duminica.

    Comment


    • #3
      Pana acum am sprijinul lui Stefan[nsa],Dan[tdan08],Razvan[brutus],Vlad[vladrehau] si Cristi[sageta].asteptam si alti binevoitori.

      Comment


      • #4
        da. ma bag. ramane sa mai discutam ulterior. pt mine urmeaza o perioada de vacanta.
        sigpic

        Comment


        • #5
          hai sa-i casatorim repede pe astia 2 mici le facem un copil il crestem repede ii luam hainele de pe el si le donam.
          ce zici fina? da' tu finule?

          on: vorbim duminica.
          Out of my mind! Back in 5 minutes!

          Comment


          • #6
            Sper sa ne veddem mai multi duminica,sa punem pe picioare treaba asta cu donatiile.

            Comment


            • #7
              gata nasule,ma bag si eu
              BC-69-PAD,,,va saluta
              sigpic

              Comment


              • #8
                Redeschid subiectul.De data asta chiar vreau sa finalizam proiectul.

                Comment


                • #9
                  Reinvii acest topic.Vreau sa ne mobilizam pentru a ajuta nefericitii din zonele afectate de ninsoare.Daca strangem 20-30 de lei de membru,consider ca-i putem ajuta.Eu pot face rost de paine pambac cu 1 leu bucata.O alta varianta ar fi sa trimitem banii colegilor din Vrancea sau Galati.
                  Last edited by KELBURTOS; 14 February 2012, 21:23.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google