Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mi-ati luat si mie o amintire de acolo?
    sigpic

    Comment


    • Da,am plecat cu rezerva de la Duster.Intalnirea de duminica se tine la Dedeman.Facem drive-test in grup organizat.Fara comentarii cu tenta sexuala va rog.

      Comment


      • intalnirea in grup, e preferata mea. ce organizatori descurcareti avem noi! intotdeauna se gandesc si la colegii absenti.
        sigpic

        Comment


        • Avem pile la Dedeman,colegii de la clubul renault.

          Comment


          • la aceasi ora(14:00) :-? ca poate reusesc sa ajung si io pe acolo dupa o foarte lunga pauza
            si daca ma superi nu-i asa ca e

            Comment


            • La ora normala,14,in caz c-ai uitat.Semnatura ta mi se adreseaza sau ma insel?

              Comment


              • nu nu am uitat dar am vrut sa reactualizez oricum multam mult
                si apropo unde in parcare la dedeman(nu ca ar fi prea mare ):-? la ei in fata
                si daca ma superi nu-i asa ca e

                Comment


                • Daca eram constructori,ne intalneam la hypermarket.Fiind posesori de autoturisme,ne intalnim in partea cu masinile.

                  Comment


                  • nu trebuie sa te scuzi.... stim ca ai de invatat pt sesiune. duminica, parcarea din spate e inchisa, deci ramane o singura varianta ... in fata. nu cred ca cei de la dedeman au dusterul expus la gresie, faianta sau ciment si nici la service in spate, deci e logic sa fie in fata la showroom.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by tdan08 View Post
                      mi-ati luat si mie o amintire de acolo?
                      Am vrut sa iti luam de mancare pe saturate, dar ne-a fost mila de amortizoarele de la masini

                      Lista de prezenta pentru duminica 18 aprilie ora 14, in parcarea Dedeman Automobile pentru drive test (mai deosebit) cu Duster 4x4:
                      1. NSA
                      2. KELBURTOS
                      3. tdan08
                      4.
                      Last edited by nsa; 14 April 2010, 23:17.

                      Comment


                      • baaaaa, acum am vazut si io`ca era un tort acolo. pai voi ati mancat tort si mie nu mi-ati zis?!! nu se poate asa ceva. pt asta nu va iert prea curand. ce bine arata... dusterul de pe tort. as fi lins dusterul ala pana imi era rau. rusine sa va fie!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Numai eu am mancat din Duster Ei au dat-o pe fructe

                          Comment


                          • ce??? erau si fructe??? voi ma omorati!! cum de m-am nimerit eu sa fiu tocmai schimbul 2.
                            sigpic

                            Comment


                            • Erau de toate, tot felul de mancaruri alese si gustoase. Plus prajituri, fructe, bautura ...

                              Comment


                              • daca stiam.... ma invoiam de la serviciu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google