Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu fac tot posibilul sa ajung, poate sunt si alti amatori ?
    Noi doi vorbim la telefon sambata si stabilim cum facem, ok?

    Comment


    • Intalnirea de maine de la ora 17 nu se tine.
      Maine intre ora 9 - 9:30 va asteptam jos la stadion pentru plecarea la P. Neamt la intalnirea regionala. Cine vrea sa vina, sa fie la stadion pana la 9:30

      Comment


      • Intalnirea de la Piatra Neamt a fost excelenta. Din pacate Bacaul a fost reprezentat doar de doua masini. Pentru cei care vor sa vada ce au pierdut poze aici si aici

        Comment


        • Ma bucur ca v-am cunoscut baieti....Mi-a placut de voi...Super.

          Comment


          • Invitatie la a III-a Intalnire A Loganistilor In Zona Moldovei - IASI 15 Martie 2009

            Ieri, 15.10.2008 participantii la a 50-a intalnire Logan CLub Iasi s-au decis ca in data de 15 Martie 2009, sa organizeze la Iasi aIIIa intalnire Regionala LOGAN Club din Moldova.

            Urmatoarele detalii precum programul intalnirii, cazarea, meniu mesei festive, urmeaza a fi facute publice pe acest threat http://www.loganclub.ro/forum/treia_....html?p=189108

            Dorim pe aceasta cale sa va lansam oficial invitatia de a participa la aceasta intalnire.

            Astfel va invitam sa completati lista preliminara a celor ce doresc sa fie prezenti la aceasta intalnire.

            Cu stima
            Echipa Logan CLub Iasi
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • Mai e vreo activitate pe aici sau rog un moderator sa inchida? Ca activitate la club si asa nu mai e ....

              Comment


              • Inchideti acum cand m-am trezit si eu?

                Comment


                • Pai join the club si nu inchidem

                  Comment


                  • Stimati colegi,
                    din partea Logan Club Iasi, dorim sa va transmitem cordialele noastre urari de bine si sanatate alaturi de clasicul "La Multi Ani!" tuturor celor ce isi serbeaza astazi onomastica.
                    Echipa LC Iasi
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • Poate reusesc si eu sa vin la vreo intalnire............

                      Comment


                      • 1 BRUTUS
                        2 vip_rally
                        3 regele
                        4 balflo32
                        5.Carol01
                        6.Ovidiu_bc
                        BC-69-PAD,,,va saluta
                        sigpic

                        Comment


                        • Bine ai venit, daca te intereseaza sa participi la intalniri este bine sa anunti din timp pentru duminica care urmeaza. Personal, ca organizator, consider clubul inchis la acest moment din motive de lipsa acuta de membri .
                          Daca totusi sunt amatori pentru reluarea intalnirilor, anuntati si le reluam.

                          Comment


                          • Nu dispera mosu...Te asteptam pe la piatra-neamt tot duminica sau cind ai tu timp...Ne-ar face mare placere sa ni se alature un vecin de judet!!! Intradevar e o perioada cam naspa cea prin care treci dar nu uita...Suntem la 65 km...!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • Pe la voi trec cu placere oricand o sa am ocazia, mai ales ca am experienta (placuta) a intalnirii regionale . Deocamdata din lipsa de timp si mai ales de masina, nu am cum.

                              Comment


                              • Lipsa de masina??
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google