Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bine ai venit si te asteptam cu placere. Schimba te rog locatia pe Bacau si fa o cerere aici.
    Duminica la ora 14 ne vedem la stadion

    Comment


    • Pentru duminica cine se inscrie?
      Am facut niste stickere sa le impartim prin oras (pentru cine e interesat). Problema e ca nu am apucat sa le listez, dar sper sa rezolv pana duminica.
      Astept o lista cu cine vine la intalnire si cine vrea stickere (si cate) sa la imparta prin oras.
      Arata ca in atasament, numai ca vor fi alb-negru. Eventual cine vrea sa sacrifice niste toner pentru Logan Club, ii trimit pe mail jpg-ul.
      Attached Files

      Comment


      • Le-am listat eu daca mai vrea cineva sa imparta mai aduc si eu

        Comment


        • Duminica ar trebui sa vorbim si de deplasarea la Iasi de aici

          Comment


          • eu nu am inprimanta,dar o sa ma obosesc sa inpart prin oras " fliere", sa imi aduceti si mie o mana
            BC-69-PAD,,,va saluta
            sigpic

            Comment


            • Ne vedem atunci maine si impartim fluturasii ...
              Si ar mai fi ceva ... ce ziceti de un filmulet de prezentare L.C. Bacau? As avea nevoie de niste poze cu masinile fiecaruia. Vorbim maine
              Last edited by nsa; 24 January 2009, 22:54.

              Comment


              • Intalnirea de azi, cam putini dar am impartit fluturasii si speram sa adunam ceva membri noi. Poze (scuze de intarziere, dar de la intalnire am fost la servici):
                Attached Files

                Comment


                • sa nu bagati in seama indicatorul pentru handicapati
                  BC-69-PAD,,,va saluta
                  sigpic

                  Comment


                  • Si doar am zis ca il "rezolv" inainte sa pun pozele, dar am uitat

                    Comment


                    • La urmatoarea intalnire am sa vin si eu (sper)

                      Comment


                      • Pai te asteptam duminica.
                        Last edited by nsa; 26 January 2009, 21:19.

                        Comment


                        • Masina mea

                          Originally posted by nsa View Post
                          si doar am zis ca il "rezolv" inainte sa pun pozele, dar am uitat
                          ai zis ca o cureti si pe a mea,arata ca o scrofita[masina]

                          Comment


                          • Pai de la intalnire m-am dus direct la servici ca o luase la vale un firewall, am ajuns tarziu acasa si am pus repede pozele. Cand a zis Ovidiu de semn mi-am adus aminte si de el si de tine
                            Apropo, am facut rost de conducte pentru incalzire locuri spate de care va spuneam. Daca nu vin duminica inseamna ca mi-au ramas piese la masina dupa montaj

                            Comment


                            • Dai un telefon si te remorchez

                              Comment


                              • Daca tot ma bag in masina sambata vreau sa modific si bratul de la stergator. Daca iese, va arat duminica.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google