Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ei ba poate fi punem pe unu de pe strada sa plateasca toata consumatia si e moca... si tre sa vrea cand o sa vada ce populatie suntem noi
    si daca ma superi nu-i asa ca e

    Comment


    • Originally posted by ani[I]aL_2008 View Post
      Salutari tuturor. Revin cu "noutati" privind masina. Pt BRUTUS in special, si pentru cine mai are probleme cu loganelu':masina mea nu este gata, nu au reusit natafletii din service sa prepare vopseaua, au incercat toate cele 3 coduri de vopsea pt Rosu Passion, nici una nu se potriveste cu nuanta masinii. Explicatiile lor nu mi s-au parut absolut deloc profesionale, de accea nu recomand nimanui sa-si rezolve problemele cu tablaraia la ei.Am cerut un test cu spectrometrul si mi-au zis ca nu au aparatul....Mi se pare foarte ciudat, avand in vedere ca Dedeman este totusi un pilon puternic pe Moldova in ceea ce priveste vanzarea de masini, service, etc. BRUTUS, imi pare rau sa-ti dau asa o veste, incearca totusi sa ii convingi sa-ti semneze "angajamentul" pt cele 3 zile. Masina mea este de o saptamana la ei, saptamana in care am facut drumuri degeaba, nu au reusit sa rezolve nimic. In cele din urma, ieri au dat telefon la Bucuresti si au chemat de acolo o echipa care sa prepare vopseaua, ceea ce inseamna ca abia marti sau miercuri (asta daca reusesc sa rezolve problema) voi ridica masina.
      Remarca ta este cat se poate de adevarata, din pacate. Inarmeaza-te cu rabdare si vorbeste direct cu seful atelierului. Mult succes! DRIVE SAFE!
      Vroiam sa va spun ca este un atelier meserias in Moinesti care face vopseaua adevarata, exact cum ar fi matuita, este situat langa fabrica aia de carosat la intrare in Moinesti pe stanga si dureaza 2 zile daca e lovita.
      Poate cineva sa ne anunte cand se fac intalniri la bacau?
      Last edited by nsa; 14 February 2009, 20:01.

      Comment


      • In fiecare duminica la ora 14 in parcarea stadionului.

        Comment


        • NSA tu ti-ai spalat cumva masina?? ca vad ca a inceput sa ploua pe afara si ce vreme frumoasa era ieri si ce urat e azi
          si daca ma superi nu-i asa ca e

          Comment


          • Da, am spalat-o ieri
            Era cazul ca nu prea se mai cunostea culoarea.

            Comment


            • mai mai si de fiecare dat cand o speli ploua afara ) pai cand o sa fie seceta pre tare afara la vara o sa te rog sa speli masina ca sa mai ploua
              si daca ma superi nu-i asa ca e

              Comment


              • Eu nu am avut ieri timp s-o spal, azi am timp dar n-are rost

                Comment


                • ei da si vii cu ea asa muldara ... la intalnire ma asteptam la mai mult din partea ta
                  si daca ma superi nu-i asa ca e

                  Comment


                  • Salutare! Vine cineva azi la intalnire?
                    Sa stiu vin dejaba sau nu.

                    Comment


                    • Venim mai multi

                      Comment


                      • vin si io sa nu cumva sa ma uitati ca ma supar
                        si daca ma superi nu-i asa ca e

                        Comment


                        • Bun asa, vin si eu atunci.Sa-mi rezervati si mie un loc dar nu acolo la handicapati.

                          Comment


                          • Da, ar cam fi cazul sa lasam ceva distanta fata de faimosul indicator
                            Eu inca astept si vreun Sandero pe la intalniri ...

                            Comment


                            • ce rau imi pare ca nu mi-am luat sandero eram sie u primu care venea cu un sandero la intalnire
                              si daca ma superi nu-i asa ca e

                              Comment


                              • Originally posted by ioneluxxl View Post
                                NSA tu ti-ai spalat cumva masina?? ca vad ca a inceput sa ploua pe afara si ce vreme frumoasa era ieri si ce urat e azi
                                eu v-am zis sa nu va spalati masinule), acum vedeti ca a venit ploaia)

                                eu deja am locul rezervat la "handicapati" )
                                Last edited by ovidiu_bc; 8 February 2009, 14:32. Reason: Automerged Doublepost
                                BC-69-PAD,,,va saluta
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google