Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Parca stiam pe cineva cu un TDR, dar nu sunt foarte sigur

    Comment


    • Cred ca e un logan f2 albastru.

      Comment


      • Ah, parca. Masina aia din care se putea face rost de un detector gratis, nu?
        Pacat ca vor sa le interzica.
        Peter Pan, legitimatiei tale ii creste pretul in fiecare saptamana. S-au marit dobanzile, stii ca e criza. Daca nu vii repede sa o iei o sa coste cat masina
        Last edited by nsa; 12 August 2009, 21:10.

        Comment


        • Cum sa interzica detectoarele!!??? Doamne fereste, ca trebuie apoi sa strang bani de statie CB si iar trebuie sa ma dau bine pe langa nevasta-mea.

          Am pus si filmuletele de la intalnirea de la billa. sunt postate la threadul corespunzator.
          sigpic

          Comment


          • Asa se aude, cu noile modificari la Codul Rutier.

            Comment


            • Daca tot se interzic,am de vanzare unul cu 200ron,in magazin e 300 si ceva.

              Comment


              • e tot ala de care spunea stefan ca e tare bun si prinde radarul cand esti fata in fata cu el? tu te gandesti sa il dai cu 200 de la 300 lei, dupa ce se interzic??? D mare afacerist esti tu. daca se interzic nu cred ca iau eu pe beltronicsul meu 200 lei.
                sigpic

                Comment


                • Hai sa le vindem la pachet.

                  Comment


                  • da, la pachet, cum vand tiganii in piata mobilele. la kg.

                    pana la urma duminica tot la 19 ne intalnim??? ca propuneri sau macar un semn de la ceilalti, dupa cum ma asteptam sau ne asteptam, nu au mai venit.
                    Last edited by dan08; 14 August 2009, 08:04. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic

                    Comment


                    • Ramane duminica la 19 si apoi mai vedem.

                      Comment


                      • din ciclul: tuning de la tara

                        va prezint primul model DACIA LOGAN 1.6 MPI 16V GTI CU NAVIGATIE GPS STOCK SI FOLIE DECUPATA CU CUTTERUL. bonus... manere si capac rezervor din crom de cea mai inalta calitate.

                        PS - daca il vedeti la semafor sa nu va apropiati prea mult de el sa nu intrati in coada de caruta... pardon, in teava ( conducta) de esapament.

                        15082009(003).jpg 15082009(004).jpg
                        Last edited by nsa; 15 August 2009, 20:04. Reason: Cenzura numar
                        sigpic

                        Comment


                        • Sorin, pe unde umblai azi?

                          Comment


                          • mai vine lumea azi la intalnire?
                            sigpic

                            Comment


                            • Am venit noi 3. Restul va retrageti din club cumva?
                              Apropo de asta, conform discutiei anterioare am facut curat in LoganClub Bacau. Au ramas doar membrii activi (mai mult sau mai putin). Repet ce am spus, cine va dori sa intre in grup trebuie sa demonstreze intai activitate la club apoi poate face cerere.
                              Pentru ceilalti, am rugamintea daca lipsiti o perioada mai mare sa anuntati aici. Sa nu se interpreteze ca o retragere din club ....

                              Comment


                              • Ai fost cam bland,mai era unul care nu l-am mai vazut de mult.A venit sa ne zica ca a luat bac-ul si nu l-am mai vazut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google