Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare, eu voi fi soferul celor din Iasi, si pot sa spun ca stiu Bacaul pe traseul: Intrare dinspre Iasi -stadion - iesire spre Brasov (pe la catedrala)

    Comment


    • Originally posted by BC08VDS View Post
      Intra pe mess sa vorbim mai multe.
      Intru, ce am sa fac? Ma pun rau cu tine?
      Vali, daca stii zona stadionului ne putem intalni acolo. Inclusiv cu baietii din Piatra Neamt.

      Comment


      • Pe Ovidiu il pot lua eu,daca doarme acasa[in Zimbru].L-as lua si de la prietena lui dar nu stiu unde sta.

        Comment


        • Ne intalnim la 6 la in parcare la stadion, daca e ok si pentru colegii din Iasi si Piatra Neamt. De acolo plecam spre Brasov. Pentru cine ajunge mai repede, se poate bea o cafea la McDonalds. Presimt ca o sa avem nevoie
          Noi vedem care cum ii luam de pe acasa pe cei care merg fara masini. Dan, daca va ajuta cumva sambata sunt in Buhusi.
          Last edited by nsa; 23 February 2010, 23:17.

          Comment


          • sorin daca zici ca ma poti lua de acasa e bine

            offtopic
            Mi-am pus leduri de la zextar multichip si pot sa spun ca sunt foarte multumit
            Mai jos si cateva poze inainte si dupa montaj
            (de precizat ca ledurile vechi de pe pozitii sunt din gama philips blue vision care au lumina ceva mai alba si puternica fata de cele stock si la plafoniera becul stock)
            Attached Files

            Comment


            • Numai leduri ai in cap,daca nu te iau eu,vine Stefan dupa tine.Sigur nu te lasam acasa.

              Comment


              • apropo cam cat te-au costat lidurile :P
                si daca ma superi nu-i asa ca e

                Comment


                • e bun si cu stefan (mai ales ca e no smoking in masina lui)
                  ledurile costa 35ron setu de 2 bucati

                  Comment


                  • nu e scump dar mai sunt si pe alte nuante(mai albastru un pic tip xenon) ca ma tenteaza si pe mine si please daca se poate sa imi zici si locul de unde le-ai luat ti-as ramane dator
                    Last edited by ioneluxxl; 24 February 2010, 10:44. Reason: greseli de tipar
                    si daca ma superi nu-i asa ca e

                    Comment


                    • Uite aici link unde poti vedea poze si pareri ale celor care au cumparat leduri de la soran (distribuitoru acestor leduri) si ai sa vezi numarul de telefon si site-ul lui in posturile sale

                      Comment


                      • mi'a facut o deosebita palcere sa merg alaturi de voi, mam simtit ff bine baieti de nota 10

                        Comment


                        • DAp....asa e....super gasca moldovenilor......
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • Baieti de gasca, breee....mai ales BC08VDS...
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • mai lipsea unul, ca gasca bacauanilor sa fie completa. din pacate, stefan a fost marele absent. a ramas acasa luptandu-se cu un virus. sper ca stefan a iesit invingator....
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google