Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu vin.Deci ramane duminica ora 17 jos la stadion.

    Comment


    • Ok, ne vedem acolo. Alti amatori ?

      Comment


      • Salutare loganisti!
        am si eu o rugaminte la voi...
        Imi poate spune cineva daca exista si la ce pret...Un element din kitt-ul de tunning de la Logan, respectiv difuzorul de pe bara spate.

        La noi se aduce doar la comanda si e 5 mil....Deci scump...
        Daca ar fi vreo 4 ...Parca m-as baga.
        Multumesc

        Comment


        • Pentru cei interesati: s-au reluat intalnirile Logan Club Bacau. Noua ora si locatie: Duminica, ora 17 la Stadion (jos langa terenurile de tenis).

          @mike26ro: nici la dealerul de la noi nu cred ca e mai ieftin si tot pe baza de comanda. Daca vrei iti pot trimite pe PM nr. de telefon de la ei ....
          Last edited by nsa; 22 September 2008, 21:06.

          Comment


          • Stimati Loganisti,poate stiti poate nu...Cei din Piatra Neamt si cei din Galati organizeaza o intalnire in zona Moldovei.Cine e interesat de distractie si voie buna este asteptat la Piatra Neamt .
            sigpic

            Comment


            • Stimati Loganisti,poate stiti poate nu...Cei din Piatra Neamt si cei din Galati organizeaza o intalnire in zona Moldovei.Cine e interesat de distractie si voie buna este asteptat la Piatra Neamt .
              Pazea ca vine AND-ul

              Comment


              • Ne intanim duminica 28 .09.08 ora 17 la stadion,poate ne adunam mai multi sa vedem care mergem si la Piatra pe 12.10.08 ora 9. Eu merg sigur desi as vrea sa vad si locatia pensiunii Eulor mai ales iazul.

                Comment


                • Ok, ne vedem acolo. Poate venim mai multi acum (cu noua ora si locatie). Cu intalnirea de la Piatra Neamt, eu am fost inscris sa merg acolo de vineri dar din motive de serviciu nu mai pot. As merge macar duminca la intalnirea de la 10 daca reusesc, cine mai e interesat, ne vedem la stadion pentru detalii

                  Comment


                  • Vin si eu duminica. Oare o sa fim doar noi trei ?

                    Comment


                    • Sper ca nu

                      Comment


                      • Cu siguranta vom fi mai multi ca am primit pm de la krisstake si vrea sa vina si el la intalniri ,si apoi au ajuns baieti din moinesti si sa nu ajunga cei din bacau parca nu as crede. Asa ca i asteptam pe toti cei ce sunt pasionati de masinile lor.

                        Comment


                        • Daca ne strangem mai multi odata, poate aduc pe cineva de la o televiziune ...

                          Comment


                          • Invitatie

                            Va rugam a va anunta prezenta la intalnire.
                            Attached Files
                            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                            Comment


                            • Ceva amatori pentru intalnirea de maine ?
                              Ar fi bine sa stabilim cine merge la Piatra Neamt saptamana viitoare.

                              Comment


                              • Duminica mergem la Piatra ,desi inca mai cred ca poate ajung la pensiunea aceea cu iaz sa i vad si eu pe cei din Galati ,Piatra,Iasi si macar unu din Bacau. Plecarea catre Piatra se face duminica ora 9 de la stadion jos, cine vrea sa posteze ca sa stim sa ne adunam si sa plecam impreuna.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google