Propuneri ora si zi pentru intalniri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    baieti, eu nu mai am nici un chef, am crapat si bara de pe spate,ziua asta de 14 e cu ghinion pentru mine (parca sunt indragostit)
    BC-69-PAD,,,va saluta
    sigpic

    Comment


    • #62
      Hai nu ne dezamagi,toate sunt trecatoare,se repara

      Comment


      • #63
        Treceti la intalnire ca va penalizez
        Eu am plecat spre stadion. Ovidiu, vino sa vedem problema si gasim noi o solutie ....

        Comment


        • #64
          baietii am ajuns acasa......wow ce cald e...trebuia sa mergem la o cafea ceva;oricm eu am fost azi boboc ptr prima oara,plau ca am parcat si la semnul ciudat dar mi-a placut ....macar m-am sfatuit ce cineva

          Comment


          • #65
            ma bucur ca ti-a placut
            si daca ma superi nu-i asa ca e

            Comment


            • #66
              Originally posted by dragosss View Post
              baietii am ajuns acasa......wow ce cald e...trebuia sa mergem la o cafea ceva;oricm eu am fost azi boboc ptr prima oara,plau ca am parcat si la semnul ciudat dar mi-a placut ....macar m-am sfatuit ce cineva
              Pai tocmai, ti-am facut "botezul" la faimosul indicator

              Comment


              • #67
                oooo da pe minenu m-ati botezat )
                si daca ma superi nu-i asa ca e

                Comment


                • #68
                  Pai la prima ta intalnire ai fugit inainte de poze, ca te botezam si pe tine

                  Comment


                  • #69
                    eh tura asta am fost mai hotz dar niciodata sa nu spunem niciodata si in plus tura asta chiar mi-a placut am fost cativa membri
                    si daca ma superi nu-i asa ca e

                    Comment


                    • #70
                      si mie mi-a placut , erau cateva masini, nu mi-a placut frigul
                      BC-69-PAD,,,va saluta
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        eu unu sunt invatat cu conditile meteo mai speciale din cauza serviciului, in rest mi-a facut placere sa stam la o tacla cu si despre masini mai ales polemizand asupra unor ''lucrari''ce pot fi facute asupra masinii....

                        Comment


                        • #72
                          da, eu m-am lamurit despre "lucrari" ce pot fii facute asupra masinii

                          dragos,,,suntem vecini?
                          Last edited by ovidiu_bc; 16 February 2009, 20:54. Reason: Automerged Doublepost
                          BC-69-PAD,,,va saluta
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            "lucrari" estetice presupun deabia astept sa vad ce modificari aduci masinii pana duminica
                            si daca ma superi nu-i asa ca e

                            Comment


                            • #74
                              Hai ca am avut si demo de copy/paste. Bine ca nu a dat blue screen

                              Comment


                              • #75
                                da,priceput,"buna seara voua si ascultatorilor nostri"

                                cred ca nu aduc nici o modificare "laso ba' ca merge asa"
                                Last edited by ovidiu_bc; 16 February 2009, 21:22. Reason: Automerged Doublepost
                                BC-69-PAD,,,va saluta
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google