Intalniri si discutii generale L.C. Bacau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sorry eu nu cred ca pot veni am altceva de facut... s-ar putea sa trec pe acolo ....dar ca pieton....
    si daca ma superi nu-i asa ca e

    Comment


    • Originally posted by nsa View Post
      Maine avem de distribuit stickerele si sa vedem cine merge pe 15 martie la Iasi. Asa ca nu lipsiti (VDS are bilet de voie )
      Gabi, te asteptam.
      MULTUMESC PENTRU INTELEGERE

      Comment


      • Originally posted by ioneluxxl View Post
        sorry eu nu cred ca pot veni am altceva de facut... s-ar putea sa trec pe acolo ....dar ca pieton....
        Pai vino sa iti iei stickerul

        Comment


        • Salut. Sunt nou pe site si as vrea si eu cateva informatii despre logan, daca poate sa ma ajute cineva,si as mai vrea sa stiu duminica la ce ora este intalnirea si unde este deorece as vrea si eu sa particip. Mentionez ca am achizitionat un logan diesel 1,5 ,65 de cai, cu destule probleme, si voi veni ca pieton pentru ca "mia explodat motoru" intr un fel. Un mecanic mi a spus ca ar fi chiuloasa, daca este asa cam ce pret are. Si as dori sa stiu dezmembrari logan unde gasesc in bacau. Multumesc anticipat

          Comment


          • intalnirea este la stadion in fiecare duminica la orele 14:00 te asteptam cu drag... iar o chiuloasa noua costa 580 de euto + manopera de montaj

            sau il poti contacta pe asta anuntul ii expira pe 26 feb
            Contacteaza autorul
            Autor: ssdfghbn ST3LICA
            Email: ascuns,
            Domiciliu: Romania, Dolj craiova
            Telefoane: 0751508441
            Last edited by ioneluxxl; 22 February 2009, 11:02. Reason: Automerged Doublepost
            si daca ma superi nu-i asa ca e

            Comment


            • nu e optiunea ei dar vin si eu un pic pe la voi sa vad ce mai faceti

              Comment


              • Salut. Un plastic la mijloc care cuprinde frana de mana si restu pana in spate are cineva??Al meu e foarte zgariat.Am sa incerc sa vin azi k pieton.

                Comment


                • veniti " va asteptam pe toti "
                  BC-69-PAD,,,va saluta
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by koZmYn View Post
                    Salut. Un plastic la mijloc care cuprinde frana de mana si restu pana in spate are cineva??Al meu e foarte zgariat.Am sa incerc sa vin azi k pieton.
                    Nou gasesti la dealer, dar nu cred ca vrei sa stii pretul
                    Poti incerca aici pe forum, fie din dezmembrari fie la cei care vand piese noi.

                    Comment


                    • Chiar din curiozitate te intreb.. cat e manerul ala :-?? si s-ar putea sa gasesti si pe cimitirl de masini manere
                      si daca ma superi nu-i asa ca e

                      Comment


                      • imi pare rau ca nu am putut sa vin...am fost la servici.Trebuie sa mai si munceasca cineva duminica, nu?
                        nsa nu ai dat si stickerul meu ,nu?da-mi un tel oricand si vedem cum ne intelegem! multumesc si sper sa-mi aprobati absentul motivat

                        pe 15 martie e ziua ungariei si cred ca o sa fie ceva manifestatii......culturale...cred ca n-o sa pot sa vin (
                        Last edited by dragosss; 23 February 2009, 10:49. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Salut. Imi pare rau nu am putut sa ajung la intalinire din cauza ca am dus masina la un mecanic. Dupa cum sa uitat acolo cica sa rupt o bujie. Am sa ma informez si o sa va spun care e treaba. Dar spuneti mi si mie cum pot sa demontez numai sticla de la far(cineva mi a spus ca trebuia sa dau bara jos?????!!!!!).Unde gasesc dezmmebrari in bacau pentru logan. Cand va fi urmatoarea intalnire? As vrea sa ajung si eu sa schimb cateva idei.

                          Comment


                          • la far nu e sticla ci plastic
                            ca sa dai farul jos trebuie sa dai masca
                            iar pt a dezlipi iti trebuie un feon industrial ca trebuie sa ai ntemperatura mai mare pt a dezlipi masticul ala negru
                            pt mai multe intrebari mai vb

                            Comment


                            • Da mi o adresa de mess ceva, pentru ca vreau sa te intreb mai multe chestii

                              Comment


                              • Originally posted by koZmYn View Post
                                Salut. Imi pare rau nu am putut sa ajung la intalinire din cauza ca am dus masina la un mecanic. Dupa cum sa uitat acolo cica sa rupt o bujie. Am sa ma informez si o sa va spun care e treaba. Dar spuneti mi si mie cum pot sa demontez numai sticla de la far(cineva mi a spus ca trebuia sa dau bara jos?????!!!!!).Unde gasesc dezmmebrari in bacau pentru logan. Cand va fi urmatoarea intalnire? As vrea sa ajung si eu sa schimb cateva idei.
                                urmatoarea intalnire cred ca e duminica viitoare la 14,00,in legatura cu dezmembrari logan,mai greu,eventual cauta-ti o 'pila' la dedeman,baietii mai iau de pe masinile busite

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google