Intalniri si discutii generale L.C. Bacau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S-a deschis topicul regionalei pe Moldova, a IV a , de la Galati.
    Aici vor fi discutiile. http://www.loganclub.ro/forum/patra_....html?p=281314
    Toata stima

    Comment


    • numai tie iti pare rau ca nu ai fost :-??
      si daca ma superi nu-i asa ca e

      Comment


      • Ce-i cu linistea asta?
        Inca va refaceti dupa regionala?

        Comment


        • asa si pana la urma ce facem duminica pe unde mai merem in afara orasului
          Last edited by nsa; 18 March 2009, 21:21.
          si daca ma superi nu-i asa ca e

          Comment


          • Inca e frig, asa ca tot la stadion.
            Cu steguletele
            Si o discutie despre legitimatii de membru, ar cam fi cazul. Sa vedem daca se adopta ceva la nivel de club sau fiecare oras cu modelul propriu.

            Comment


            • Propun o poza cu stavarache pe steguletele noastre

              Comment


              • oricum prpoun ca legitimatiile sa fie personalizate pt bacau a si cred ca ar trebui sa alegem si o emblema pentru clubul nostru
                si daca ma superi nu-i asa ca e

                Comment


                • Sa vedem. Ar fi doua variante: legitimatii personalizate pentru noi sau ceva comun cu ceilalti colegi.
                  Pentru sigla LoganClub Bacau, veniti cu propuneri, o sa inventez si eu ceva pana duminica daca apuc

                  Comment


                  • legitimati la comum cu ceilanti membri "sa ne recunoastem mai usor", si sigla sa o personalizam dupa orasul nostru
                    BC-69-PAD,,,va saluta
                    sigpic

                    Comment


                    • Am mers cu un logan cu azot in cauciucuri si am ramas impresionat parca pluteam pe o perna de aer nu mai simti deloc gropile din strazi(alea mai mici),atenua toate denivelarile,pacat ca avem doar in Onesti de unflat cu azot. Am vazut in Comanesti Loganuri beton cu :geamuri ionizate,senzori de parcare,deschidere portbagaj,eleron si multa pasiune la detinatorii lor pe care sper sa i vedem membri cat mai curand in club. VB maine.

                      Comment


                      • Intentionez ca in cateva saptamani sa imi achizitionez un Logan Laureat 16v, pretul in acest moment cu optiunile alese este de 9605 minus 600 discount'ul pe care Dacia il ofera in aceasta perioada, rezultand 9005. Doresc sa dau un avans de 40% dar nu m'am decis la ce banca sa apelez. Asi dori un credit pe o perioada de 48 luni. Imi poate da cineva un pont? Nu prea dispun de timpul necesar pt. a colinda bancile.

                        Comment


                        • Du-te la dedeman si ei iti prezinta si ofertele bancilor

                          Comment


                          • Originally posted by iulliann View Post
                            Intentionez ca in cateva saptamani sa imi achizitionez un Logan Laureat 16v, pretul in acest moment cu optiunile alese este de 9605 minus 600 discount'ul pe care Dacia il ofera in aceasta perioada, rezultand 9005. Doresc sa dau un avans de 40% dar nu m'am decis la ce banca sa apelez. Asi dori un credit pe o perioada de 48 luni. Imi poate da cineva un pont? Nu prea dispun de timpul necesar pt. a colinda bancile.
                            Dedeman te va indruma in mod sigur spre BRD, pentru ca sunt in parteneriat. Dar poti opta si pentru alta ...
                            Oricum te asteptam pe la intalniri sa ne prezinti masina ...

                            Comment


                            • interesanta chestia cu azotul
                              vreau sa fac si eu un test drive sa vad cum se comporta
                              BC-69-PAD,,,va saluta
                              sigpic

                              Comment


                              • Pai mergem cu Brutus si ne bagam si noi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google