Intalniri si discutii generale L.C. Bacau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Club Deva va ureaza din toate inimile de loganisti'' sarbatori fericite alaturi de cei dragi !'' Dumnezeu sa aiba grija de voi......
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Va doresc un Paste fericit , si multa bucurie in suflet. Petrecere frumoasa !
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • LoganClub Pitesti va ureaza "Un Paste fericit!"...restul e Logan!

        Comment


        • Fie ca LUMINA INVIERII sa va aduca numai liniste in suflete si bucurii alaturi de cei dragi!
          Membrii Logan Club Mioveni va ureaza sa aveti un Paste Fericit alaturi de cei dragi! sa ne auzim cu bine....
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • Un Paste plin de bucurii,lumina invierii sa va patrunda in case si in suflete. Paste fericit Tuturor!-Logan Club Tulcea-
            sigpic

            Comment


            • incingem maine un gratar?care-i de acord sa-si dea cu parerea.

              Comment


              • olla si hristos a inviat eu unu cred ca ma duc maine la un gratar la tara ...dau cep la un butoi nou de vin(250l) si ...hac cauyt sofer sa ma aduca acasa )
                si daca ma superi nu-i asa ca e

                Comment


                • Originally posted by BC08VDS View Post
                  incingem maine un gratar?care-i de acord sa-si dea cu parerea.
                  Eu de acord as fi, dar din pacate nu am cum ....

                  Comment


                  • am fost azi prezent la locul nostru de intalnire, am crezut ca mai vin membri noi deoarece am mai plantat pe la masinile parcate din oras, munca a fost in zardar, nu a venit nimeni doar eu si cu PAD-ul meu
                    Attached Files
                    BC-69-PAD,,,va saluta
                    sigpic

                    Comment


                    • Pai am anuntat ca azi nu avem intalnire
                      Duminica viitoare la ora 18.

                      Comment


                      • da, eu stiam, dar daca mai erau nou veniti si am mers poate ma intalneam cu cineva
                        BC-69-PAD,,,va saluta
                        sigpic

                        Comment


                        • Nu veneau membrii noi de sarbatori, stai linistit. Poate data viitoare ...

                          Comment


                          • vreau sa vad daca trec pe aici cei care au primit fluturasi p parbriz
                            BC-69-PAD,,,va saluta
                            sigpic

                            Comment


                            • salut!

                              ma primiti si pe mine?

                              se apropie timpul primei revizii
                              am luat masina anul trecut, la sfarsitul lui iunie
                              am inteles ca astia la dedeman ar fi cam neseriosi, ca nu te lasa cu consumabilele tale, nu te lasa sa fi acolo sa vezi daca fac ceva la masina :P
                              vorbesc numai din auzite, nu am trecut pe la ei de cand am luat masina
                              voi ce stiti?
                              multumesc
                              Last edited by papicus; 25 April 2009, 14:16. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • te asteptam maine seara la 18,oo in parcarea stadionului,in privinta dedeman-ului afli mai multe pareri la intalniri

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google