Intalniri si discutii generale L.C. Bacau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tdan08 View Post
    da, se poate spune si asta, desi se poate si acolo sa intalnesti "colectionari". nu stiu cand o scot, nici nu m-am interesat de ea. mi-a spus un amic ca este la vopsitorie.
    Ai inceput sa te obisnuiesti sa mergi cu microbuzul sau autobuzul?

    Comment


    • Originally posted by sageata View Post
      la logan. pe coloratii mei i-au lasat fara baterie.
      Tu erai azi cu elevii in masina sau colegul? Eram cu telefonul intr-o mana si nu am fost pe faza. Oricum sa ii spui colegului daca primeste flash-uri de la masinile LC Bacau nu e radar, noi credem ca esti tu in dreapta

      Comment


      • Ce fac prietenii mei de la Bc ???
        Domnule BC08VDS...vezi ca poate iti dau un ban ( euro)...
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • era colegul. i-am dat un pic masina.
          Out of my mind! Back in 5 minutes!

          Comment


          • Eu chiar nu va inteleg,voi n-aveti somn noaptea.Hai ca pe Stefan si Sageata au probleme,unuia i sa furat busonul de pe scara si altuia mp3-ul,dar tu Kenjiro?Am sa propun Xp-ului sa inchida forumul la 23,00 si sa-l deschida dimineata la 08,00.Aaa,mai am o problema,Kenjiro imi poti da un bann[euro] de 10000,sigur nu ma supar.

            Comment


            • Ei vezi....ca vrei un ban gramada
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Nu cred ca refuza nimeni un asemenea ban.

                Comment


                • Originally posted by BC08VDS View Post
                  Ai inceput sa te obisnuiesti sa mergi cu microbuzul sau autobuzul?
                  ce sa fac si eu.... ca boschetarii . merg pe unde prind loc.... autobuz, microbuz, trenuri, masinile altora...... merg cu haninele si mancarea dupa mine
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by BC08VDS View Post
                    Eu chiar nu va inteleg,voi n-aveti somn noaptea.Hai ca pe Stefan si Sageata au probleme,unuia i sa furat busonul de pe scara si altuia mp3-ul,dar tu Kenjiro?Am sa propun Xp-ului sa inchida forumul la 23,00 si sa-l deschida dimineata la 08,00.
                    Pai am luat altul si am pus la loc, crezi ca am dat la pedale sa tin calculatorul deschis?

                    Comment


                    • Cu parere de rau vreau sa va anunt ca nu mai avem fotograf oficial.Dan s-a transferat la daewooclub,a venit azi cu un matiz ca sa ne faca in ciuda.

                      Comment


                      • acum...camera foto si microb de fotograf amator am eu, dar din pacate doar peste vreo 2 sapt cred ca mai ajung prin bc.
                        Ratacit in spatiu...

                        Comment


                        • Am glumit Tzopescule,el are masina in service,de asta a venit cu masina de imprumut.Cu aparat sau fara,esti binevenit la intalniri.

                          Comment


                          • Oricum e bine de stiut ca exista concurenta pe post

                            Comment


                            • Saracul Dan,acum danseaza de 8 Martie.Cand o citi maine posturile...

                              Comment


                              • Ok, sa nu creada omu' ca vine concurenta...poate o mana de ajutor la nevoie . Oricum cand ajung in bc vreau musai sa ajung si la o intrunire.
                                Ratacit in spatiu...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google