Intalniri si discutii generale L.C. Bacau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am unul de 65 ron,scoasa toata carcasa de plastic bagat teava direct di corpul clapeta.Momentan nu dispun de bani pentru un treseu de admisie normal [cam 100ron cel mai ieftin].Traseul ti-l poate face si un sudor mai bun din teava.

    Comment


    • ma poate ajuta cineva sa gasesc un thread despre ce modificari se pot face cat timp masina este in garantie?

      Comment


      • Gasisem ceva cu traseul din inox (cel putin asa scria acolo), pe la 150 lei. Deci acolo si bagat scurgerea de la cada )
        Ratacit in spatiu...

        Comment


        • Originally posted by giovany_cjcr View Post
          @lorenzlorenzu am fost la spalatoria smart si mi-au spus ca nu pun folie pe geamuriPractic am vorbit cu un flacau care spala si mi-a dat raspuns negativ.
          Doar la K9 pun folie pe geamuri, cam 4-500ron.
          la spalatoria k9 am pus folia geamuri spate si luneta 350 roni garantie 5 ani, am confundat spalatoria cu smart, si cu 20 roni mia pus si parasolar pe interior

          Comment


          • Originally posted by KELBURTOS View Post
            Si Dan[tdan08] are facuta remapare,el are 1,6 ,dar nu stiu unde a facut-o.
            cred ca am spus-o de 100 de ori pana acum si tot nu ai tinut minte. toate modificarile si anume: remapare, activari de functii si lumini de bord, le-am facut la ssilvviu de la roman. are multe drumuri si prin bacau, deci poate face si aici. din partea mea are nota 10, este foarte priceput si cu mult bun simt.
            sigpic

            Comment


            • E scurgere de wc,inventie proprie,trebuie sa ma duc la OSIM,la fel ca si numele de KELBURTOS.Giovany,modificari care sa nu se ia cei de la Dacia cand e in garantie sunt doar cele montate la ei si agreate la ei.Oricum e o sa se lege cam de tot ce o sa li se para lor ca nu-i bine,doar ca sa nu-ti rezolvi problema pe garantie.

              Comment


              • giovany, nu-ti fa griji pt garantie. eu am facut urmatoarele: am schimbat cd player, am schimbat boxe, am facut remapare, am activat functii, am schimbat luminile din bord si consola, am instalat alarma si cu toate astea reviziile au mers ca inainte. nimeni nu m-a intrebat nimic la revizie, ba chiar s-au uitat si ei la ele si au fost curiosi de modificari.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by tdan08 View Post
                  cred ca am spus-o de 100 de ori pana acum si tot nu ai tinut minte. toate modificarile si anume: remapare, activari de functii si lumini de bord, le-am facut la ssilvviu de la roman. are multe drumuri si prin bacau, deci poate face si aici. din partea mea are nota 10, este foarte priceput si cu mult bun simt.
                  Ce ai de te-ai aprins asa,o fi iar sindromul 'matiz'?

                  Comment


                  • nu m-am aprins. ti s-a parut.

                    acum nici matizul nu-l mai am.
                    Last edited by dan08; 16 March 2010, 20:57.
                    sigpic

                    Comment


                    • merci la toata lumea pentru raspunsuri.Folie voiam sa pun si pe fata, de asta se duce pretu asa in sus.
                      Ca si modificari ma gandeam mai mult la schimbat becurile cu leduri(acolo unde se poate), butoane geamuri cu impuls, deschidere portbagaj din buton cheie, etc...

                      Comment


                      • le poti face linistit, nu o sa ai treaba cu garantia. ai grija la folia de pe fata, sa nu patesti precum colegul din piatra, care a ajuns la brasov fara certificat.

                        DSC06446.JPG
                        sigpic

                        Comment


                        • daca vrei sa-ti pui folie si pe fata te ajunge 500 roni, dar nu ai voie cu transparenta pe fata mai mica de 73%, pe spate eu am pus 5 %transparenta cu certificat rar

                          Comment


                          • Originally posted by tdan08 View Post
                            nu m-am aprins. ti s-a parut.

                            acum nici matizul nu-l mai am.
                            Matizul si asa era de imprumut.La faza cu aprinsu',se vede fumul pana la Bacau..Vino o data la intalniri ca deja incep sa-ti simt lipsa.Rog pe cei care interpreteaza aiurea treaba cu 'iti simt lipsa' sa nu se gandeasca la fantezii sexuale cu noi doi.

                            Comment


                            • si mie imi lipsesti
                              sigpic

                              Comment


                              • treaba cu întâlnirile este ca nu are cine sa facă poze?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google