Intalniri si discutii generale L.C. Bacau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    ,nu va mai spalati masinile, poate vine ploaia
    BC-69-PAD,,,va saluta
    sigpic

    Comment


    • #92
      prea tarziu ca mi-am spalato deja si apropo ti-am vazut masina era in fata scarii tale parca cum intri in bloc pe dreapta
      si daca ma superi nu-i asa ca e

      Comment


      • #93
        da,da, e o problema la mine la scara cu parcarile

        tu la ce scara stai?tu ma cunosti,eu nu
        Last edited by ovidiu_bc; 6 February 2009, 23:54. Reason: Automerged Doublepost
        BC-69-PAD,,,va saluta
        sigpic

        Comment


        • #94
          eu te cunosc si daca m-ai vdea sigur ma cunosti si tu si intradevar e o problema cu locurile de parcare pe aleea visinului si apropo eu stau la doua scari mai la deal de tine ;)
          si daca ma superi nu-i asa ca e

          Comment


          • #95
            pune o poza cu tine si cu masina,sa te recunosc
            BC-69-PAD,,,va saluta
            sigpic

            Comment


            • #96
              ei e la prima scara cum intri de pe miron costin pe alea visinului....si tot nu ai spalat masina... ploaia vine de luni asa ca intoarce masina cu roatele in sus sa o spele ploaia pe dedesupt
              )
              si daca ma superi nu-i asa ca e

              Comment


              • #97
                Credeti ca numai acolo e problema? In tot orasul e cam la fel. Asta si pentru ca cei de la Primarie nu binevoiesc sa inchirieze locuri de parcare, asa cum e civilizat. Platesti o taxa, dar stii ca ai locul tau. Ti-l ocupa altul, isi vede masina pe platforma . Asa e in P. Neamt, Cristi va poate da detalii.

                Comment


                • #98
                  dap sipe miron costin aceeasi problema asa ca o duc pe alexandru cel bun gasesc mereu loc de parcare si in plus fac si un pic de sport pana ajung la masina
                  si daca ma superi nu-i asa ca e

                  Comment


                  • #99
                    daca nu am alta solutie in cartier,tot pe alexandru cel bun o duc,acolo sigur gasesc, ionel,poate vrei sa vorbim pe mess, " ovidiu_daniel50 "
                    BC-69-PAD,,,va saluta
                    sigpic

                    Comment


                    • " nsa" , am retinut eu bine sau acum vreo luna ai cerut niste sfaturi pentru un spray de reparatii jante de aluminiu? Te intreb pentru ca am aceeasi problema si eu , in urma schimbarii anvelopelor de iarna. Se pare ca dobitocii de la vulcanizare si-au cam batut joc de ele.
                      De unde ai luat spray si cum se "pupa" culoarea? ale mele sun modelul "Bran".
                      Trebuie si lac?
                      Mersi.

                      Comment


                      • Da, am atins o janta mai demult. Spray-ul l-am luat din Selgros. E relativ la culoare, nu se vede mare diferenta. In mod normal trebuie si lac, dar eu nu am mai ajuns sa dau ... inca
                        Aici e o poza cu spray-ul si janta.

                        Comment


                        • Vad ca au aparut membri noi in club,,au avut efect fluturasii

                          Comment


                          • Era si cazul, doar nu am muncit degeaba

                            Comment


                            • nu neaparat i-ati atras cu reamparea aia gratuite (cred) :P
                              si daca ma superi nu-i asa ca e

                              Comment


                              • Cu remaparea gratuita era vorba de cei mai activi nu de cei noi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google