Promovare L.C. Bacau

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    abia astept

    Comment


    • #77
      Dupa cum ati vazut, am uitat fluturasul acasa
      Vi-l trimit la fiecare pe messenger cand va prind sa va dati cu parerea. Dati cate un semn.

      Comment


      • #78
        Pentru cei interesati,L.c. Bacau are pagina pe You tube,pentru detalii da-ti clic pe semnatura mea.

        Comment


        • #79
          Pe langa cunoscuta pagina http://www.youtube.com/user/monteral2006 rog toti membrii L.C. Bacau sa-si prezinte "moacele' si masinile nu suntem pe care le detin,pentru a ne face cunoscuti in Bacau si eventual sa vada si ceilalti useri din Bacau ca nu suntem anormali,cel putin eu.Acum luand problema in serios,rog sa va conformati,incep eu.
          Attached Files

          Comment


          • #80
            sa-ti traiasca fata, este frumusica foc...si eu tot fata am, mult mai mare ca a ta, imi este dor de primii ani...
            Attached Files

            Comment


            • #81
              P.S. : si mie imi place berea...sper sa bem una impreuna...

              Comment


              • #82
                Pentru doritorii de stickere Logan Club,din Bacau,pot lua legatura cu mine.5 Ron stickerul.Mie imi place mai mult vinul,din cauza burtii, dar n-am gasit fara alcool.Oricum cred ca o sa mai facem o plimbare la Onesti ca sa ne intalnim,mai ales ca sa ma revansez fata de Moses.
                Last edited by KELBURTOS; 16 February 2010, 20:34.

                Comment


                • #83
                  mii de scuze ca nu ne-am intalnit, din pacate suntem condusi de altii...in vremurile in care traim este foarte greu sa-ti faci timp pentru tine...

                  Comment


                  • #84
                    cat am fugit eu de parasolar si stikere, o sa imi trebuiasca un stiker, pt ca parbrizul va fi inlocuit. pana la urma nu am reusit sa obtin dauna totala. asta e, peste o luna va fi gata masina. ma plangeam ca m-am saturat de iarna, acum o sa o iau direct in primavara. ar fi fost interesanta fata mea in timp ce ma rasturnam.
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Pentru tine am stickere la supra pret si supra dimensiune.Doar esti spagar,ce naiba.

                      Eu unul mi-am pus azi stickerul nou,cred ca arata mai bine,astept si alte pareri duminica.
                      Last edited by KELBURTOS; 16 February 2010, 21:28. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #86
                        intalnirea de la brasov

                        am facut un film cu tema ... intalnirea de la brasov.

                        LOGAN CLUB BACAU LA BRASOV 28.02.2010
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Bravo Dane,a iesit bine.

                          Comment


                          • #88
                            da, a iesit fain filmul!

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by tdan08 View Post
                              cat am fugit eu de parasolar si stikere, o sa imi trebuiasca un stiker, pt ca parbrizul va fi inlocuit. pana la urma nu am reusit sa obtin dauna totala. asta e, peste o luna va fi gata masina. ma plangeam ca m-am saturat de iarna, acum o sa o iau direct in primavara. ar fi fost interesanta fata mea in timp ce ma rasturnam.
                              A cam trecut o luna,n-ai scos masina? Duminica i-am dat sticker nou si lui Ovidiu,pritena lui l-a platit.
                              Last edited by KELBURTOS; 17 March 2010, 19:51.

                              Comment


                              • #90
                                nu e gata. sa vedem saptamana viitoare.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google