LOGAN CLUB BARLAD -discutii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    reclama va lipseste , putin efort din partea voastra sar putea face mai mult , o sa mai discutam peste 2 luni la fata locului , sa speram sa fim sanatosi
    sigpic

    Comment


    • #47
      cu regionala mai vedem........eu unu cred ca o sa-mi fac prezenta pe la o intalnire de genu asta

      eu cred ca indiferenta e la putere,trebuie sa ne mobilizam si fara reclama
      Last edited by romeo-alex; 29 January 2011, 20:41. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #48
        ai dreptate 50% , daca nu faci putima reclama de unde sa stie ca exista un forum LC VASLUI ......? , o sa cer si putin ajutor de LC Bacau sa va ajute
        sigpic

        Comment


        • #49
          da corect, LC Vaslui o sa devina LC BARLAD pan la urma.......

          sau mai bine ar aparea si LC Barlad
          Last edited by romeo-alex; 29 January 2011, 20:56. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #50
            multa bafta , Vedeti sa nu faceti ca cei din Onesti ? , tot asa sau separat si activitate zeroooooo
            sigpic

            Comment


            • #51
              BARLADU nu-i ONESTIU IAR NOI SUNTEM "TINERI" SI "DORNICI DE AFIRMARE" SI DESCHISI ORICARUI AJUTOR DIN PARTEA TUTUROR COLEGILOR DE PE FORUMURI

              Comment


              • #52
                Daca reusiti sa va mobilizati,dupa nationala brasoveana,va facem o vizita.Felicitari si sper sa nu luati exemplul Onestiului.Bafta baieti si sper sa ne vedem cat mai curand.Apropo...reclama conteaza mult.
                Last edited by KELBURTOS; 29 January 2011, 21:55.

                Comment


                • #53
                  multumim de ajutor si sa avem si noi un pic de noroc

                  Comment


                  • #54
                    eh, si am revenit, si se pare ca si in forta. avem si colegi noi... asa ca la scoala... mai vrem colegi, transferuri nu se fac?
                    Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                    Comment


                    • #55
                      platesti bine?

                      Comment


                      • #56
                        pai cum sa nu? se mai pune vorba.

                        thazul.... poze, ceva? si e inchisa tare?
                        Last edited by claudiu_iosip; 30 January 2011, 01:04. Reason: Automerged Doublepost
                        Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by costelHD View Post
                          cu putin curaj si buna vointa se poate ori ce in ziua de astazi , numai daca se vrea Dollo83 ......, pe domnul Hiberiu sper ca il cunosti ?
                          Din pacate nu il cunosc personal. La intalniri nu am fost pana acum spre rusinea mea din diferite motive dar cat de curand sper sa ajung si eu.
                          Si apoi imi place ca se vrea ceva si in Barlad
                          Desi stau in Iasi de cave ani sincer imi place mai mult Barladul, Poate din cauza ca acolo am copilarit, ca am destule amintiri frumoase, si de fiecare data cand vad cate o initiativa de a face ceva acolo parca ma bucur si mai mult.
                          Mult succes

                          Comment


                          • #58
                            ma bucur ca avem "activitate"si nu ne oprim

                            nu-si mai face nimeni prezenata pe aici?
                            Last edited by romeo-alex; 30 January 2011, 22:58. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #59
                              da, eu sunt prezent, nu stii...?
                              Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                              Comment


                              • #60
                                numa' noi?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google