LOGAN CLUB BARLAD -discutii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ok, noapte buna
    sigpic
    Asigurari Rca, Casco,Locuinta, Viata,etc...

    Comment


    • haide ca eu ma bag sa ma joc putin si mai vorbim maine

      Comment


      • pe maine dimineata baieti

        Comment


        • ok noapte buna

          Comment


          • Anunt 'umanitar'.In noaptea a
            sta mi-a fost sparta masina.Daune....ambele geamuri laterale fata+telefonul(uitat in masina).Numarul sper sa-l recuperez maine dar va rog sa ma sunati sau mesaj toti care imi stiti numarul de telefon.Numarul(sper)sa-l recuperez,dar agenda.....

            Comment


            • ce ?! sa-i @!#$ urat de tot eu nu tin nimic in masina ... nici macar bonurile de la benzina... si o tin deschisa in garaj, pentru ca si asa nu au ce sa ia din ea , macar sa nu mi-o sparga ... numarul de telefon il recuperezi de la cei de unde ai facut abonamentul, te duci cu contractul, si o sa recuperezi si numerele care au fost salvate pe cartela, pana atunci blocheaza-l ca sa nu-ti faca aia cost

              Comment


              • Azi noapte am dat declaratii la politie.Pagube:ambele laterale fata,telefon,detector radar,un pachet de tigari.Culmea prostiei lor...fata de la casetofon in torpedou si n-au luat casetofonul.

                Comment


                • deci... poate oi fi eu mai prost... de ce au spart ambele geamuri ?

                  Comment


                  • De prosti.

                    Comment


                    • am crezut ca doar in barlad sunt hoti prosti dar vad ca si la bacau la noi au spart toate daciile si au furat doar chei fixe la fier vechi cu ele
                      Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                      Comment


                      • eu daca ia-si prinde, desi putin probabil, asi avea grija sa nu mai fure nici macar o floare din gradina
                        ooooo claudiu salut!!!

                        Comment


                        • Cand ajung acasa..am program de bataie.

                          Comment


                          • ai aflat totusi cine a facut-o ? (ce intrebare proasta, in romania nu afli nimic) dupa asta iti iei o alarma ?

                            Comment


                            • salut usere, bunicule... si lu ala care nu e logat
                              Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                              Comment


                              • eu nu vad pe nimeni nelogat, deci mai facem intalnire ? unde?/cand?/cu cine?...kelul are belele
                                Attached Files
                                Last edited by user2000; 30 March 2012, 11:38.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google